Novinky

Novinka vo videu Amazon Prime: Novembrová najlepšia séria a filmy

Za pouhých 2,99 EUR mesačne máte neobmedzený prístup k službe Amazon Prime Video. Americký koncern vydáva každý mesiac nové tituly vo vlastnej streamovacej službe. Ktoré čerstvé filmy a seriály môžete očakávať v novembri? To je na Amazon Prime Video novinka.

Následný filmový film Borat

Borat je späť z dlhej chvíle! Britský herec Sacha Baron Cohen opäť hrá rolu kazašského reportéra. O štrnásť rokov neskôr, tentoraz, vezme so sebou svoju dcéru Tutu, aby hravou formou informoval o vývoji v Spojených štátoch. O Donaldovi Trumpovi bude samozrejme rozsiahla diskusia, pričom Borat prisúdil americkému prezidentovi všetky možné prekvapivé „kvality“. Podľa očakávaní končí televízna osobnosť vo všetkých druhoch absurdít. Film dlhší ako jeden a pol hodiny je možné okamžite vidieť na Amazon Prime Video.

The Pack

Nová séria The Pack je príjemnou zábavou pre každého majiteľa psa. Dvanásť párov psov a ich majiteľov musí dokázať svoje puto vo všetkých situáciách. Výzvy vytvoril tím veterinárov a odborníkov v oblasti psov. Ako sa napríklad chová pes v mrazivom studenom snehu, v strede mesta alebo na meter vysokom moste? Víťaz získa pol milióna dolárov a môže tiež venovať ďalších 250-tisíc dolárov na charitu. Známa alpská lyžiarka Lindsey Vonn predstavuje The Pack, ktorý je možné vidieť na Amazone od 20. novembra.

Grónsko

Rovnako ako Borat 2 a The Pack je Grónsko opäť Amazon Original. Tentokrát ide o triler, v ktorom si John Garrity uvedomuje, že sa blíži koniec ľudstva. Na Zemi hrozí, že zasiahne čoraz viac ničivých fragmentov kométy. John to nielen akceptuje a do štyroch dní chce umiestniť svoju rodinu vo vojenskom bunkri v Grónsku. Ľahšie sa hovorí ako robí, pretože ako sa tam dostanete, keď všade vládne chaos a anarchia? Film je možné vidieť od 13. novembra. Ako prvé sa malo v kinách objaviť Grónsko, ale kvôli koronovej pandémii sa primár presunul do videoslužby Amazon.

Hľadači pravdy

Truth Seekers je úplne nová komediálna séria od Amazonu, ktorú si môžete okamžite všimnúť vo videoslužbe. Osem epizód približuje zistenia ôsmich paranormálnych vyšetrovateľov, ktorí vypátrali rôznych duchov. Zdieľajú svoje vlastné videá v kostole, nemocnici a podzemnom bunkri so svojimi stúpencami prostredníctvom online kanála. Spočiatku sú nálezy dosť neškodné, čoskoro však tím objaví sprisahanie duchov, ktoré môže znamenať koniec ľudstva. Môžu paranormálni vyšetrovatelia zachrániť svojho blížneho pred týmto pádom?

Strýko Frank

Bude to chvíľu trvať, ale 25. novembra môžu predplatitelia Prime obdivovať pútavý dramatický film Uncle Frank. Dej sa odohráva v 70. rokoch. Hneď ako Beth pôjde na univerzitu v New Yorku, rozhodne sa navštíviť svojho strýka Franka. Je tam známym profesorom literatúry. Beth sa dozvie, že jej milovaný strýko „tajne“ žije s iným mužom. Keď Frankov otec náhle zomrel, rozhodol sa spolu s Beth vrátiť na pohreb k svojim južným koreňom. Zdá sa, že Frank bol traumatizovaný počas celého svojho dospelého života. Je jeho dlho skrývaná dispozícia rodinou akceptovaná?

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found