Ako

Sledujte svojho partnera alebo dieťa kdekoľvek pomocou GPS tracking pro

Na sledovanie vášho dieťaťa môže byť veľmi užitočná aplikácia na sledovanie GPS. Na sledovanie niekoho môžete použiť niekoľko aplikácií, napríklad GPS tracking Pro. Vysvetľujeme, ako aplikácia funguje.

Stiahnite a nainštalujte

Pre váš smartphone s Androidom si môžete zadarmo stiahnuť program GPS tracking pro. Nainštalujete si aplikáciu a dáte si meno, s ktorým sa neskôr zobrazíte v aplikácii na mape GPS. Teraz môžete pozvať ďalších, napríklad svoje dieťa alebo priateľa, aby sa pripojili k účtu skupiny.

Každý, kto sa zúčastní, je viditeľný, ak má na svojom smartfóne zapnutú GPS. Môžete vytvoriť viac skupín, napríklad s priateľmi, s ktorými idete na dovolenku, alebo s kolegami v práci.

Vždy sledujte deti

Spoločnosť sa postupne cíti byť menej bezpečná. Vďaka GPS tracking pro môžete preto vždy a všade sledovať, kde sú vaše deti. Túto bezplatnú aplikáciu si potom nainštalujete na smartphone alebo tablet svojich detí a zapnete GPS. Pozývate ich, aby sa k vám pridali v skupine a prijali pozvanie.

Po vytvorení účtu pre vaše deti ich môžete kedykoľvek nájsť na mape zobrazenej v programe GPS tracking pro. Nepotrebujú ani vedieť, že to môžete robiť ako rodič, ale ako rodič vám to dá pokoj, keď uvidíte, že vaše dieťa po škole dorazilo bezpečne domov.

Núdzový hovor

Šikovná vec na sledovaní GPS Pro je, že vaše deti môžu tiesňovo volať, ak niečo nie je v poriadku. V aplikácii je núdzové tlačidlo, ktoré odosiela správu všetkým pridruženým členom, keď ho osoba stlačí. Ak sa vaše dieťa necíti bezpečne, môže stlačiť tlačidlo, po ktorom ako rodič dostanete núdzovú správu na váš smartphone. Potom môžete vystopovať, kde sa vaše dieťa nachádza, zavolať políciu a rýchlo sami ísť na príslušné miesto.

GPS Tracker Pro

Ak hľadáte sledovaciu aplikáciu pre svoj iPhone, môžete vyskúšať GPS FollowMee GPS Tracker. Nainštalujte si aplikáciu na zariadenie, ktoré chcete sledovať, a prihláste sa na followmee.com, aby ste zistili, kde je zariadenie. Táto aplikácia umožňuje sledovať členov rodiny, firemné telefóny alebo dokonca zamestnancov.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found