Ako

10 najlepších hier pre iPad Pro

Bez ohľadu na to, aké silné sú herné konzoly v topánkach, ak chcete hrať na cestách, tablet je často najjednoduchšie. Koniec koncov, už ho máte pri sebe. Takým tabletom môže byť aj iPad Pro. A ak radi hráte, máte šťastie s takýmto tabletom. Toto je 10 najlepších hier pre iPad Pro.

Star Traders: Frontiers

Jednou z vecí, ktorá robí hry tak zábavnými, je to, že hry vám umožňujú cestovať do úplne iných svetov. To je doslova to, čo robíte v Star Traders, pretože v tomto ste kapitánom vesmírnej lode a musíte sa cez ňu prepracovať so svojou posádkou. Spočiatku sa rozhodujete, ako bude vaše remeslo vyzerať, ale nakoniec sa vzhľad zmení na základe rozhodnutí, ktoré urobíte počas tejto hry na hrdinov. Nakoniec, vaše remeslo musí byť stále kvalitnejšie, aby ste mohli čeliť súperom.

Asphalt 9: Legends

Ak existuje jedna závodná hra, ktorá sa volá na mobile, je to Asphalt. Vyzerá vizuálne príťažlivo a ľahko sa zdvihne, aj keď si všimnete, že existujú aj také preteky, kde musíte z toho vyťažiť maximum, aby ste čo najrýchlejšie prekonali tento cieľ. V hre Asphalt 9: Legends je viac ako 70 okruhov kombinovaných s veľkým arzenálom športových automobilov. Skvelé je, že ide o miesta v skutočnom svete a má režim kariéry, vďaka čomu získate ešte viac dôvodov hrať ďalej.

Fortnite

Nie nadarmo trávi veľa mladých ľudí vo Fortnite veľa času. Hra je takzvaná battle royale hra, čo znamená, že všetci online sú vrhaní do rovnakého prostredia a nakoniec sa každý musí navzájom zabíjať, kým jeden nezostane. Táto veselá hra vyzerá na krásnej obrazovke iPadu ešte živšie. A: môžete sa spoľahnúť na úplne rovnaké aktualizácie ako na konzole.

Minulý týždeň spoločnosť Apple oznámila novú verziu iPadu Pro.

Civilizácia VI

Tam, kde môžete často hrať krátke hry vo Fortnite, si musíte na túto hru skutočne urobiť čas. V Civilization VI hráte „boha“ nad svojou vlastnou civilizáciou. Začína to malou dedinou a z tej by mala vyrásť úplná ríša vo vašej starostlivosti. Franšíza Civ je medzi hráčmi počítačov známa medzi ľuďmi, pretože podporuje hlbokú stratégiu a pre každého si nájde niečo. Či už sa chcete zamerať na inovácie, budovanie miest, vojny alebo náboženstvo. V tejto hre, ktorá vás okamžite chytí a na chvíľu nepustí, môžete stratiť hodiny.

Monument Valley

Nie nadarmo Netflix urobil z postavy House of Cards Franka Underwooda hráča: mohli by napríklad ukázať, ako fantasticky vyzerá Monument Valley pripomínajúce MC Escher. Geometrické hádanky v kombinácii s upokojujúcim soundtrackom robia z Monument Valley herný ekvivalent meditačnej aplikácie Headspace. Nechajte za sebou všetky starosti dňa a zamerajte sa na nádherne navrhnuté hádanky. Skvelé urobiť pred spánkom.

Oceanhorn

Oceanhorn je druh Zeldy, ale úplne prispôsobený pre váš iPad. V tejto hre hráte mladého človeka, ktorý musí hľadať svojho otca. Aby ste ich našli, musíte poraziť malých i veľkých nepriateľov, hádzať bomby, aby ste vyčistili skryté cesty, a vyzdvihnúť srdcia, aby ste po útoku zostali nažive. Ako už názov napovedá, na zemi nie ste sami: občas musíte plaviť z miesta na miesto, čo sa pomocou ovládacích prvkov iPadu dá veľmi ľahko.

Hitman Go

Agent 47, známejší ako Hitman, získal všetky svoje prúžky na konzole. Na mobilných zariadeniach sa preto rozhodlo, že sa nebudeme orientovať na akčný žáner, ale necháme Hitmana strategickejším. Nie zložitý príbeh, ale akási spoločenská hra s agentom 47 na čele. Má len toľko krokov, ktoré musí urobiť, a musí si vyzdvihnúť určité predmety a vyhnúť sa nepriateľom. Je to hra, kde musíte len začať a popri tom sa poučiť zo svojich chýb. Alebo nie, a potom to skúsite znova.

Vo vnútri

Zatiaľ čo veľa hier má ľahšie a veselšie témy, Inside má tému veľmi čiernej farby. Táto hra dáva váš mozog pracovať, bez toho, aby ste toho príliš veľa vysvetľovali. Hra má veľmi jedinečný štýl animácie, ktorý sa zdá byť vyrobený hlavne kvôli tomu, aby ste sa cítili nepríjemne. Výsledkom je, že tento 2D hlavolam neznie okamžite pre všetkých atraktívne, ale skutočnosť, že už získal mnoho ocenení, ukazuje, že program Inside je považovaný za univerzálne dobrý. Samotný soundtrack si zaslúži byť vypočutý.

Temple Run

Ak ste na tom dobre a chcete so svojím iPadom Pro trochu viac akcie, vyskúšajte Temple Run. Hra dýcha atmosférou podobnou Indiana Jonesovi a je zábavné ju sledovať. Ale pohľad nestačí, musíte sa pustiť do práce. V tomto takzvanom nekonečnom bežcovi beží hlavná postava donekonečna rovno, zatiaľ čo musíte prechádzať prstom, aby ste sa uistili, že na nič nenarazí. Čím ďalej, tým viac prekážok vám bude vrhaných. Páči sa ti to? Môžete si zahrať aj druhú časť, ktorá nič iné nerobí o peknej návykovej hrateľnosti.

Bit.Trip Beat HD

Možno to nazvať ódou na prvú hru: Bit.Trip Beat HD je obdobou hry Pong, ale s lepším vizuálnym štýlom, skvelým retro soundtrackom a akčnou hrateľnosťou, ktorá vám nedá čas na premýšľanie. Dotykový displej iPadu vám umožňuje dobre ovládať „tenisovú tyčinku“ a pretože pri výrobe reťazí získate viac bodov, upúta pozornosť Bit.Trip Beat HD. Na to, aby ste držali krok v tejto bleskurýchlej hre, je nevyhnutne potrebné venovať vašu plnú pozornosť.

Veľa zábavy!