Ako

Zdieľať účet Disney +? Takto to robíš

Mandalorian je v plnom prúde a už sme videli, ako sa Jeff Goldblum ponoril do sveta tenisiek, džínsov, zmrzlín a tetovaní. Disney + je k dispozícii od 12. novembra a práve teraz, keď je rast nového obsahu stále trochu pokojný, máte dostatok času na to, aby ste platformu pre streamovanie dobre objavili. Nemusíte to robiť sami, pretože môžete zdieľať svoj účet Disney +.

Cestovná mapa:

 • Otvorte vo svojom telefóne aplikáciu Disney +
 • Klepnite na svojho avatara v pravom dolnom rohu
 • Klepnite naUpravte profily
 • Klepnite na plusNový„Za stavu.“
 • Vyberte ikonu, ktorú chcete s touto osobou vidieť
 • Zadajte názov profilu
 • Ak je dieťa, prepnite posúvač vedľa položky Profil dieťaťa
 • Klepnite naUložiťA profil tam je

Stále je to nejasná oblasť. Väčšina streamovacích služieb nechce, aby ste zdieľali svoj účet s ostatnými, pokiaľ to nie sú ľudia vo vašej domácnosti. Týmto spôsobom môžete vytvoriť účet pre každého člena rodiny v televízii, ktorú sledujete s celou rodinou. Je to užitočné, pretože veľa streamovacích služieb prispôsobuje obsah. To znamená, že ak niekto sleduje veľa romantických komédií, potom sa tiež odporúča veľa romantických filmov. V skutočnosti podľa toho, aký žáner sledujete veľa, uvidíte na Netflixe dokonca iné „box art“ filmu ako niekoho, kto má úplne iný vkus.

Profily na Disney +

Profil nie je užitočný iba na získanie dobrých odporúčaní, je to tiež niečo, čo vám umožní zistiť, kde ste prestali. Ak sa niekto náhodou pozrel na váš účet, pravdepodobne ste si ho všimli dosť rýchlo. Len čo sa pozriete ďalej, zrazu si nepamätáte, ako sa mohla určitá postava zrazu vydať.

Stručne povedané, profily sú zúfalo potrebné na to, aby ste dostali obsah šitý na mieru. Disney + nemusí byť (zatiaľ) taký zúrivý pri odporúčaní titulov ako Netflix, ale môžete sa „pozrieť ďalej“ tam, kde ste skončili. Zaujímavý detail: zoznam vecí, ktoré ste hľadali, aby ste sa pozreli ďalej, boli na chvíľu odstránené kvôli problémom pri spustení Disney +, ale táto možnosť bola teraz opäť pridaná.

Profily sú v rámci streamovacej služby takmer nevyhnutné a aj keď sú určené na použitie v domácnosti, ich použitie mimo domácnosti je celkom bežné. Napríklad služba streamovania hudby Spotify sa proti tomu snaží bojovať zavedením pravidla, podľa ktorého budete občas požiadaní o zdieľanie svojej polohy, aby bolo možné skontrolovať, či žijete na rovnakej adrese ako ostatní členovia rodiny. predplatné. Či sa to stane aj v Holandsku, zatiaľ nie je známe, ale v Amerike to hudobná služba plánuje, pretože veľa ľudí zmizne kvôli ľuďom, ktorí majú spoločné účty.

Takto zdieľate účet na Disney Plus

Zdieľanie účtov týmto spôsobom je tiež myšlienkou spoločnosti Disney: vytvárate profily pre ľudí v domácnosti a zdieľate s nimi svoje prihlasovacie údaje, aby si tiež mohli pozrieť svoj telefón. Zdieľanie účtu Disney + funguje rovnako ako Netflix. Musíte teda zdieľať svoju vlastnú e-mailovú adresu a heslo, ale potom sa ľudia môžu v aplikácii prihlásiť do svojich osobných oblastí. V rámci aplikácie môžete vytvoriť sedem profilov, z ktorých štyri môžu sledovať súčasne. Každý z nich môže byť nastavený ako normálny profil alebo ako podradený profil. Profil dieťaťa má trochu iné rozhranie a obsahuje iba obsah, ktorý sa považuje za vhodný pre deti.

Každému profilu môžete dať vlastné meno a ikonu. Táto ikona, v skutočnosti avatar (ale vaša ikona môže byť doslova Avatar), je postava z obsahu dostupného na Disney +. Stručne povedané, môžete skutočne nechať svoju svokru strašidelnou čarodejnicou alebo svoju dcéru Sofiu princeznú z rovnomennej série.

Ľuďom môžete priradiť profil nasledovne:

 • Otvorte vo svojom telefóne aplikáciu Disney +
 • Klepnite na svojho avatara v pravom dolnom rohu
 • Klepnite na „Upraviť profily“
 • Klepnite na znamienko plus s označením „Nové“ nižšie
 • Vyberte ikonu, ktorú chcete s touto osobou vidieť
 • Zadajte názov profilu
 • Ak je dieťa, prepnite posúvač vedľa položky Profil dieťaťa
 • Klepnite na „Uložiť“ a profil je tam

Osoba, pre ktorú ste vytvorili profil, teraz na prihlásenie potrebuje iba vašu e-mailovú adresu a heslo pre Disney +. Bez ohľadu na to, koľko profilov vytvoríte, budete stále platiť mesačne rovnakú sumu. Počet seriálov a filmov, ktoré si môžete stiahnuť a pozerať offline, zostáva neobmedzený.