Preskúmanie

Ovládací panel iCloud pre Windows 1.0

Každý, kto chce mať prístup k svojim súborom v iCloude na počítači, potrebuje iCloud Ovládací panel pre Windows. iCloud bol vydaný súčasne s vydaním iOS 5 pre iPhone, iPad a iPod touch. Vďaka tejto službe ukladáte fotografie, dokumenty, kontaktné údaje, hudbu, schôdzky atď. Do cloudu, aby boli dostupné na všetkých vašich zariadeniach.

Vďaka iCloud už nemusíte presúvať súbory medzi rôznymi zariadeniami sami. To všetko sa teraz deje „v cloude“. Napríklad na prezeranie fotografií, ktoré ste odfotili pomocou iPhonu, na počítači v podstate nemusíte robiť nič. Stačí sa prihlásiť na iCloud.com a uvidíte váš kalendár, kontakty atď. Chcete tiež zálohu na svojom počítači? Ak máte počítač Mac, vaše fotografie sa zobrazia priamo v programoch iPhoto alebo Aperture. Bohužiaľ nie v inom softvéri pre Mac. Ak však chcete synchronizovať svoje fotografie, kontakty, kalendár a internetové záložky s počítačom, potrebujete tento nástroj: Ovládací panel iCloud pre Windows. Po inštalácii je program umiestnený na ovládacom paneli dole Sieť a internet.

ICloud nájdete na ovládacom paneli alebo v dolnej časti panela úloh.

Synchronizovať

Hneď ako otvoríte ovládací panel iCloud, môžete si zvoliť presne to, čo chcete synchronizovať s počítačom. Na rozdiel od počítačov Mac nepotrebujete na synchronizáciu fotografií žiadny špeciálny softvér. Keď ty Fotoprúd začiarkavacie políčko, môžete prejsť možnosti označte, do ktorého priečinka sa majú fotografie nahrať a stiahnuť. Potom môžete jednoducho prenášať fotografie do az vášho iPhone alebo iného i-zariadenia pomocou Prieskumníka Windows. Na synchronizáciu e-mailov, kontaktných informácií alebo kalendárov a úloh cez iCloud potrebujete Outlook. Tu stačí len začiarknuť, čo chcete synchronizovať. Synchronizácia záložiek pomocou ovládacieho panela iCloud pre Windows je bohužiaľ možná iba cez Internet Explorer a Safari. Ovládací panel iCloud pre Windows je vynikajúci nástroj, ak chcete koordinovať svoje súbory medzi webom iCloud.com a počítačom.

Vy rozhodujete o zdrojovom a cieľovom priečinku.

Ovládací panel iCloud pre Windows 1.0

Freeware

Jazyk Holandsky

Stiahnuť ▼ 39,8 MB

OS Windows Vista SP2 / 7

Požiadavky na systém Neznáme

Tvorca Apple

Rozsudok 8/10

Pros

Užívatelsky prívetivý

Elegantné a čisté rozhranie

Negatíva

Záložky iba cez Internet Explorer a Safari

Pošta iba cez Outlook