# značkovýobsah

Toto sú najlepšie ponuky spoločnosti HP na MediaMarkt počas čierneho piatku

Spoločnosť HP zaručuje vysokú kvalitu, takže máte zaistený vynikajúci monitor notebooku alebo počítača. Čierny piatok je čas na nákup týchto kvalitných výrobkov za nízku cenu. MediaMarkt ponúka vysoké zľavy na tri notebooky a dva monitory.

#brandedcontent - Tento článok bol vytvorený v spolupráci so spoločnosťou MediaMarkt.

HP 15-DW1800ND

HP 15-DW1800ND je skutočne všestranný. Vďaka hladkému procesoru Intel Core i5 a 8 GB pamäte RAM môžete ťažké programy spúšťať bez námahy. Nainštalujte si povedzme editor fotografií alebo videa na rýchly 256 GB disk NVME SSD a ovládajte obrázky. Antireflexná 15,6-palcová obrazovka podporuje rozlíšenie 1920 × 1080 pixelov, takže môžete obdivovať filmy vo Full HD.

Vstavaná batéria je podľa HP dobrá na výdrž približne desať hodín. Stručne povedané, tento ľahký 1,78 kilogramový notebook je skvelým strojom pre domácich používateľov aj pre dochádzajúcich. Tí, ktorí radi odpovedajú na posledné e-maily za tmavých večerov, budú mať z osvetlenej klávesnice veľký prínos. Napokon vďaka dátovému portu USB-C môžete bez námahy pripojiť moderné periférie.

Cena: od 599 € za 549 €

HP PAVILION 15-CS3846ND

Hobby fotografi a amatérski filmári majú úžitok z vysokej úložnej kapacity. To sa k tomuto PAVILION 15-CS3846ND striebornej farby hodí. Windows 10 vychádza z plynulého 256 GB NVME SSD, takže s obľúbeným editovacím programom môžete začať takmer okamžite. Okrem toho je tiež zabudovaný bežný pevný disk s kapacitou 1 TB, takže si môžete uložiť rozsiahlu zbierku fotografií a videí. 15,6-palcová obrazovka Full HD má vysoký farebný rozsah.

Takto môžete vykonávať jemné opravy na úrovni pixelov. Výpočtové stredisko pozostáva z procesora Intel Core i5 a 8 GB pamäte RAM. To je viac ako dosť na bezproblémové používanie grafického softvéru, ako je Photoshop alebo Illustrator. Priaznivými vlastnosťami sú ďalej podsvietená klávesnica a dátový port USB-C. Spoločnosť HP požiadala o pomoc spoločnosti Bang & Olufsen pre dobrú reprodukciu zvuku. Tento dánsky zvukový špecialista je zodpovedný za dva integrované reproduktory. Je batéria vybitá? To je často zlé, ale našťastie je batéria po 45 minútach nabíjania opäť čiastočne nabitá. Kovová povrchová úprava a štíhle telo dotvárajú obraz tohto notebooku s priaznivými cenami.

Cena: od 749 € za 644 €

HP PAVILION 15-CS3851ND

PAVILION 15-CS3851ND celkom súvisí s PAVILION 15-CS3846ND diskutovaným vyššie. Tento notebook má rovnaký procesor Intel Core i5, 8 GB RAM, 256 GB úložisko SSD a 1 TB pevný disk. Ďalej má tento stroj kovový povrch a 15,6 palcovú obrazovku. Nie je vôbec žiadny rozdiel? Áno, pretože PAVILION 15-CS3851ND obsahuje biele puzdro.

Cena: od 749 € za 644 €

HP PAVILION 27FW

Z prudko zľavneného produktu HP PAVILION 27FW vyžaruje luxus. Spodná strana obsahuje chrómovaný pás, zatiaľ čo bočné a horné strany sú takmer bez okrajov. Vďaka tomu vystrekuje obraz v rozlíšení Full HD z 27-palcovej obrazovky. Spoločnosť HP sa pre tento model rozhodla pre panel IPS. Výsledkom tejto techniky obrazovky sú vynikajúce pozorovacie uhly a intenzívna reprodukcia farieb. Vďaka tomu majú filmy, seriály a hry vysokú kvalitu obrazu. Príjemnou funkciou je takzvaný režim Low Blue Light. Vďaka prirodzenej teplote farieb sa vaše oči unavia menej rýchlo. Vďaka prítomnosti dvoch portov HDMI môžete PAVILION 27W podľa potreby pripojiť k dvom strojom.

Cena: od 199 € za 168 €

HP PAVILION 24FW

Myslíte si, že počítačový monitor, o ktorom sa diskutuje vyššie, je trochu na veľkej strane? Žiadny problém, pretože tento model HP PAVILION 24FW je o 24 palcov menší. Kryt a Full HD rozlíšenie sú rovnaké. V oblasti konektivity však existuje dôležitý rozdiel. PAVILION 24FW má iba jeden port HDMI na pripojenie k počítaču.

Cena: od 172 do 144 EUR

Ceny sa môžu meniť. Najaktuálnejšie ceny nájdete na MediaMarkt.nl

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found