Novinky

Novinka vo Videoland: najlepšie seriály a filmy novembra

Fanúšikovia sérií a filmov v holandskom jazyku budú mať z Videolandu veľký prínos. Po dvojtýždňovej bezplatnej skúšobnej dobe si môžete predplatiť za 4,99 EUR mesačne. Aké čerstvé filmy a seriály môžete očakávať v novembri. Toto je vo Videoland nové.

MARSOF: Špeciálne sily Holandska

Tento nový dokumentárny film poskytuje jedinečný pohľad na takzvaný tím námorných špeciálnych operačných síl. Špeciálne jednotky sa používajú okrem iného na protiteroristické akcie v Holandsku a tajné operácie v iných častiach sveta. Tím je k dispozícii 24 hodín denne. Tento päťdielny dokumentárny film obsahuje rozhovory s (urobenými na nepoznanie) námorníkmi a originálne akčné zábery. Pozerajte sa cez plecia špeciálnych síl počas nebezpečnej prieskumnej hliadky v Afganistane. Diskutuje sa aj o útokoch na somálskych pirátov. MARSOF: Holandské špeciálne jednotky možno vidieť od 2. novembra.

Klamár (sezóna 2)

V októbri spoločnosť Videoland uviedla 1. sériu thrillerovej série Liar online, ale od 3. novembra ju možno vidieť aj na holandskej streamovacej službe. Vzťahy medzi učiteľkou Laurou Neilsonovou a chirurgom Andrewom Earlhamom boli v prvej sezóne na okraji, v nových epizódach však dejová línia naberá nečakané obrátky. Andrew je nájdený mŕtvy v močiari, potom čo bol niekoľko týždňov nezvestný. Zdá sa, že bol zavraždený. Kvôli skutočným motívom sa Laura čoskoro dostane do povedomia polície, hoci Andrew si vytvoril oveľa viac nepriateľov. Objavuje sa pravda za vraždou?

Sledujte najlepšie filmy a seriály z októbra na Videoland tu.

Myseľ zločinca (sezóny 1 - 14)

Criminal Minds je bezpochyby jednou z najpopulárnejších kriminálnych seriálov v USA a niekoľkých ďalších krajinách, kde sa vyšetrovania vedené hlavným agentom Aaronom Hotchnerom môžu spoľahnúť na lojálne pokračovanie. Séria bola predtým uvedená v Veronike. Criminal Minds zobrazuje dobrodružstvá tímu FBI, ktorý sa snaží vyriešiť najbizarnejšie vraždy. Páchatelia sú takmer všetci nepríčetní a takzvaná jednotka behaviorálnej analýzy sa zaviazala dostať skrútených (sériových) vrahov za mreže. Štrnásť (!) Sezón môžete obdivovať od 2. novembra. Donedávna sa na NET5 premietala pätnásta (a posledná) sezóna.

Utopia Falls (sezóna 1)

Prvá sezóna novej série Utopia Falls vyjde čoskoro na serveri Videoland. Dej sa bude odohrávať stovky rokov v budúcnosti. Presnejšie v meste New Babyl, kde po krvavej vojne žije posledná žijúca kolónia na svete spoločne v kupole. Len čo sa 24 mladých kandidátov prihlási do hudobnej súťaže, Aliyah vidí svoju šancu. Ako dcéra správcu mesta má prístup do špeciálneho archívu. Vďaka tomu spozná „staré“ hudobné štýly ako hip-hop, ktoré navždy zmenia jej hudobný život i život jej priateľov. Desať epizód bude k dispozícii 16. novembra.

Pozerajte tu najlepšie série a filmy zo septembra na serveri Videoland.

Doc Martin (sezóna 3)

Doc Martin sa zameriava na život lekára Martina Ellinghama. Toto je bývalý chirurg, ktorý je nútený zmeniť kariéru kvôli náhlej krvnej fóbii. Ako praktický lekár malej rybárskej dediny Portwenn sa Martin ťažko uzemňuje. Praktické lekárske procedúry sa javia ako nedostatočne organizované a dedinčania potrebujú čas, aby si zvykli na svojich nových spoluobčanov. To vytvára niekoľko nepríjemných situácií. Sezónu 3 je možné vidieť od 16. novembra. Mimochodom, existuje aj holandská verzia série s názvom Dokter Tinus.

Filmová klasika

Milovníci lepšej filmovej práce sa počas najtemnejších mesiacov roka nemusia nudiť. Napríklad všetky filmy o Bournovi a trilógia Hobit sa objavujú vo Videolande. Predplatitelia môžu tiež obdivovať známe mená ako Love Actually, The Holiday, Startrek, 8 Mile, Lara Croft Tomb Raider: The Cradle Of Life, Saving Private Ryan či Platoon.