Ako

Vytvorte a pridajte viac účtov Instagram

Ak si chcete vytvoriť viac účtov Instagram a chcete napríklad profil pre súkromné ​​a profil pre pracovné záležitosti, je to možné vykonať okamžite. Potom môžete jednoducho spravovať obidva účty z jedného prehľadu, čo uľahčuje prepínanie medzi profilmi. V tomto článku si vysvetlíme, ako to funguje.

Instagram existuje už viac ako sedem rokov a stále je populárnou aplikáciou na snímanie a úpravy fotografií pomocou vášho smartphonu. Do aplikácie však bolo možné pridávať a spravovať viac účtov Instagram iba od roku 2016 bez toho, aby ste sa museli odhlásiť a znova prihlásiť pomocou svojho druhého účtu.

Pridajte účty

Túto funkciu môžete povoliť na správu viacerých účtov Instagram v aplikácii. Za týmto účelom musíte zadať nastavenie z aplikácie vyhľadajte túto možnosť Pridať účet. Potom sa môžete prihlásiť až s piatimi rôznymi účtami.

Prepínajte medzi účtami

Medzi týmito rôznymi účtami môžete prepínať tak, že prejdete na stránku svojho profilu a stlačíte názov svojho účtu. Potom sa zobrazí prehľad všetkých vašich prepojených účtov. Požadovaný účet môžete zvoliť jeho stlačením. Z tohto účtu sa bude zverejňovať všetko, čo potom vložíte na Instagram, kým si nevyberiete iný účet.

Aby ste náhodou nenahrali niečo z nesprávneho účtu, Instagram zobrazí na navigačnej lište miniatúru vášho profilového obrázku. Účty môžete prepínať aj tak, že počas uverejňovania príspevku miniatúru stlačte.

Ak jeden z profilov už nepoužívate, môžete ich tiež odstrániť. Najskôr prepnite na príslušný účet a kliknite na tri vodorovné bodky v pravom hornom rohu obrazovky. Túto možnosť nájdete v dolnej časti zoznamu Odhláste sa z názvu účtu. Vyberte túto možnosť a potvrďte pomocou Odhlásiť Sa.

Problémy

Nemôžete pridať viac účtov alebo sa vám táto možnosť nezobrazuje? Potom aplikáciu zo zariadenia odstráňte a znova ju stiahnite a nainštalujte. Problém sa pravdepodobne dovtedy vyrieši.

Chcete odstrániť Instagram? To je samozrejme tiež možné. Ako tu čítaš?

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found