Preskúmanie

Auslogics Browser Care - APK pre všetky vaše prehľadávače

Nastavenia prehliadačov Chrome, Firefox a Internet Explorer (alebo nového Edge) nájdete na inom mieste. Príklady zahŕňajú panely s nástrojmi, doplnky a postupy čistenia. Auslogics Browser Care ovláda (takmer) všetko, čo sa týka rozšírení prehľadávača, z jedného programu.

Starostlivosť o prehliadač Auslogics

Jazyk

Angličtina

OS

Windows Vista / 7/8/10

Webová stránka

www.auslogics.com

6 Skóre 60
  • Pros
  • Nastavenia sa našli rýchlo
  • Jednoduchosť použitia
  • Podporuje všetky populárne prehliadače
  • Bod automatického obnovenia
  • Negatíva
  • Musíte sa odhlásiť z prehliadača Chrome
  • Počas inštalácie dávajte pozor na nežiaduce doplnky

Skôr ako začnete s programom Auslogics Browser Care, zatvorte všetky okná prehľadávača. Program zobrazuje tri tlačidlá pre najznámejšie prehľadávače v hornej časti obrazovky. Kliknutím na tlačidlo prehliadača zobrazíte, čo môžete nastaviť. Začína sa to v hornej časti obrazovky domovskou stránkou. Okrem domovskej stránky môžete určiť predvolený vyhľadávací nástroj, napríklad Google, Bing alebo Yahoo. Prečítajte si tiež: Ktorý prehliadač má všetko doma?

Panely s nástrojmi a doplnky

V strednej časti aplikácie Auslogics Browser Care uvidíte všetky panely nástrojov (panely nástrojov) a rozšírenia. Pre každú časť máte možnosť ju zapnúť alebo vypnúť. Pomocou ikony koša môžete rozšírenie alebo doplnok vyhodiť. Smetný kôš používajte, iba ak ste si naozaj istí, čo robíte, inak ho deaktivujte, je to lepšia voľba. Môžete zaškrtnúť viac položiek a kliknúť na ne Dávková prevádzka uveďte, ktorú akciu chcete použiť.

Na ľavej strane obrazovky budete dostávať správy, že váš systém nie je úplne v poriadku. Môžete to ignorovať, vyzerá to ako propagácia iného produktu od tvorcov programov. Dočasné súbory môžete nechať vyčistiť na pravej strane obrazovky. kliknite na Zobraziť možnosti na označenie, ktoré časti chcete vyčistiť.

Inštalácia

Počas inštalácie aplikácie Auslogics Browser Care buďte opatrní, aby ste sa vyhli nechceným doplnkom! Tvorcovia trvajú na tom, že produkt neobsahuje spyware, adware a panely s nástrojmi, ale snažia sa nainštalovať iný vlastný program. Vyberte pokročilú inštaláciu a potom môžete presne určiť, ktoré možnosti chcete nainštalovať.

Auslogics Browser Care podporuje prehliadač Google Chrome, ale nie vtedy, keď ste prihlásení pomocou svojho účtu Google. Ak sa chcete v prehliadači Chrome starať o prehliadač Auslogics Care, odhláste sa.

Záver

Boli by sme radi, keby program Auslogics Browser Care dostal päť hviezdičiek, ale problémy počas inštalácie sú veľmi nepríjemné. Napriek týmto pranierom tvorcov je Auslogics Browser Care dobrým programom pre tých, ktorí používajú viac prehľadávačov vedľa seba. Veľmi dobre funguje najmä schopnosť rýchlo deaktivovať rozšírenia a odstrániť panely nástrojov.

Čítaj viac?

Začať s čistým štítom v inom prehliadači? Takto prepínaš.