Ako

Používajte svoj iPhone ako opatrovateľku

Detské chůvičky sú užitočné veci, ale mali by ste ich, samozrejme, mať pri sebe. Čo ak ste na návšteve u priateľov a chcete tam položiť svoje deti, ale nemáte pri sebe opatrovateľku? Nebojte sa, pokiaľ máte v dosahu dva iPhony, nič sa nedeje.

Váš iPhone je pomerne pokročilé zariadenie, čo okrem iného znamená, že obsahuje vysoko kvalitný mikrofón, dobrú kameru a reproduktory. Tieto tri prvky sú užitočné pri volaní, ale môžu slúžiť aj ako ... skutočne ... opatrovateľka. Ak máte dva telefóny iPhone, jedno zariadenie môže fungovať ako detská jednotka, tj. Časť „pestúnky“, ktorá je v spálni dieťaťa, a druhé zariadenie ako rodičovská jednotka, tj. Časť pestúnky. prehrať akékoľvek zvukové signály. Technicky ste tento príbeh zachytili, ale samozrejme stále potrebujete špeciálnu aplikáciu na monitorovanie dieťaťa. Vynikajúcou aplikáciou na to je Baby Monitor 3G, ktorú si môžete stiahnuť z obchodu s aplikáciami za 3 eurá 59.

Za necelé štyri eurá máte plne funkčný baby monitor.

Obsluha je potom veľmi jednoduchá. Spustite aplikáciu na oboch telefónoch iPhone a vyberte jeden iPhone pre Detská jednotka (urobíte to najskôr) a potom na druhom iPhone pre Rodičovská jednotka. Dva telefóny iPhone sa nájdu a navzájom sa spoja. Ak je teraz v blízkosti detskej jednotky zvuk, okamžite to budete počuť na rodičovskej jednotke a dostanete správu, že dieťa je hore. Potom môžete vidieť, ako dlho to bolo, odkedy vyšiel zvuk, a tiež to, koľko batérie v detskej jednotke zostalo. Ak sa spojenie preruší, budete o tom okamžite informovaní. Príjemné je, že môžete nielen počúvať zvuk, ale svoje dieťa skutočne vidíte pomocou blesku na jednotke Baby (ktorý môžete ovládať z rodičovskej jednotky). A niečo sa deje? Potom môžete svoje dieťa osloviť pomocou mikrofónu.

Na rodičovskej jednotke presne vidíte, ako dávno bol v „detskej izbe“ hluk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found