Ako

Takto musíte zrušiť Disney +

Posledné dva mesiace ste si mohli Disney + užívať zadarmo. 12. november je oficiálnym spustením streamovacej služby. Neplánujete naďalej používať Disney + alebo chcete službu pred platením zrušiť? Týmto spôsobom môžete zrušiť Disney + zadarmo.

Zrušiť Disney +? Musíte to urobiť

 • Krok 1: Prejdite na webovú stránku Disney +
 • Krok 2: Prihláste sa do svojho účtu
 • Krok 3: Kliknite na svoje meno alebo avatar v pravom hornom rohu
 • Krok 4: Ísť do Účet
 • Krok 5: V časti Predplatné kliknite na ikonu informácie o platbe
 • Krok 6: kliknite na Zrušiť predplatné
 • Krok 7: kliknite na Úplné zrušenie

Po tom, čo mala spoločnosť Disney + dvojmesačnú skúšobnú dobu v Holandsku, sa streamovacia služba oficiálne spustí 12. novembra. Táto služba sa dočká uvedenia okrem iného v Amerike, Kanade a Austrálii. Spustenie však znamená, že bezplatná skúšobná verzia skončila. Od 12. novembra za službu zaplatíte 6,99 €. Ešte nie ste presvedčení? Prečítajte si tu, ako môžete zrušiť predplatné. Výhodou je: ak zrušíte program teraz, môžete si iba pozrieť Disney + do 13. novembra.

Vytvorili ste si účet cez webovú stránku?

Pri vytváraní účtu ste určili spôsob platby. Mali ste na výber z troch možností: iDeal, Kreditná karta a PayPal. Účet môžete navyše vytvoriť dvoma rôznymi spôsobmi: cez web alebo pomocou aplikácie. Tieto voľby ovplyvňujú nielen to, ako Disney + prijíma vaše peniaze, ale aj to, ako zrušíte predplatné.

Ak ste si účet vytvorili pomocou aplikácie, aplikácia vás pošle na web v kroku Fakturačné informácie. Potom tiež postupujte podľa vyššie uvedených krokov.

Účet vytvorený prostredníctvom tabletu alebo smartphonu?

Ak ste si vytvorili účet prostredníctvom aplikácie, odhlásenie funguje trochu inak. V tomto príklade bol účet vytvorený prostredníctvom aplikácie pre Android a ako spôsob platby sa používa PayPal. Vo výsledku je účet Google Play prepojený s účtom Disney +. Vymazanie účtu je potom niečo iné. Musíte spravovať svoje predplatné a tiež ich zrušiť prostredníctvom služby Google Play. To platí aj pre ľudí, ktorí vlastnia iPhone alebo iPad, ale potom zrušíte predplatné prostredníctvom App Store.

Ako zrušiť Disney + cez Google Play:

 • Krok 1: Prejdite do obchodu Google Play cez web alebo aplikáciu
 • Krok 2: Kliknite ľavým tlačidlom myši na tri riadky a prejdite na Moje predplatné
 • Krok 3: Kliknite na Disney +
 • Krok 4: Potom kliknite na Zrušiť predplatné

V obchode App Store to funguje takmer rovnako. Kliknite na svoj účet v pravom hornom rohu App Store a prejdite na Predplatné. Tu môžete zrušiť predplatné.

Aj po zrušení predplatného môžete službu dočasne používať. Platnosť predplatného vyprší 12. decembra 2019. Disney + preto môžete naďalej používať až do 12. novembra. Spoločnosť Disney v tento deň uvedie mnoho nových filmov a seriálov, aby tak posilnila oficiálne uvedenie na trh. Stále je teda možné rýchlo sledovať epizódu filmu The Mandolorian z 12. dňa. Avengers: EndGame je tiež vychovaný týždeň a je možné ho sledovať 12. novembra.

Súčasná knižnica Disney + pozostáva hlavne z klasických disneyovských filmov a seriálov a filmov Marvel a Pixar. Disney tiež vytvára exkluzívny obsah pre streamovaciu službu. Mandolorian sľubuje, že bude veľkou sériou. Mandolorian je živá akčná séria odohrávajúca sa vo vesmíre Star Wars. Táto séria sa začne 12. novembra. Disney navyše uvádza, že na platforme uvedie viac exkluzívnych filmov a seriálov, vrátane novej série Marvel v podobe Hawkeye.

Všetko o Disney +

Disney + je najnovšia alternatíva spoločnosti Netflix od spoločnosti Disney. Chceli by ste vedieť viac o službe, napríklad čo je možné presne vidieť, ako ju streamovať na všetkých vašich zariadeniach a čo môžete očakávať v budúcnosti? Potom si prečítajte náš článok Všetko o Disney +.