Ako

Získajte späť starý chat na Facebooku

Facebook nedávno implementoval množstvo noviniek. Jednou z nových funkcií je funkcia chatu. Toto bolo dôkladne upravené. Okno četu je teraz úplne zaseknuté v pravom stĺpci a nie všetci sú s tým spokojní. Vysvetľujeme, ako sa môžete vrátiť k starému modelu vďaka rozšíreniu prehľadávača.

Páčilo sa vám viac staré okno rozhovoru? Potom to už len získate späť. Vo Firefoxe na to potrebujete rozšírenie FB Chat Sidebar Disabler. Musíte len stlačiť Pridať do prehliadača Firefoxtlačidlo na stiahnutie a inštaláciu doplnku. Surfujete s prehliadačom Chrome? Rozšírenie Sidebar Disabler je k dispozícii pre vás aj pre používateľov Opery. Ak sa chcete vrátiť k obnovenej funkcii chatu na Facebooku, musíte iba deaktivovať rozšírenie. To je možné vykonať pomocou Doplnky / Vypnúť v Mozilla Firefox, cez Dodatočné / Prípony / Vypnúť v Google Chrome alebo cez Prípony / Spravovať rozšírenia / Vypnúť v Opere.

Chcete odpojiť okno rozhovoru na inej karte? To je stále možné, aj keď je to trochu časovo náročnejšie. Potrebujete na to rozbaľovaciu adresu URL. Ak by ste chceli chatovať týmto spôsobom bez otvorenia stránky s profilom na Facebooku, odporúča sa pridať si túto stránku do záložiek.

Doplnok je nainštalovaný okamžite.