Ako

Takto čítate súbory epub na tablete s Androidom

Digitálne čítanie je na vzostupe a elektronické čítačky a tablety sa predávajú ako teplé rožky. Ak ste si niekde kúpili, stiahli alebo dostali súbor epub, môžete si ho na svojom tablete s Androidom prečítať veľmi jednoducho. Vysvetľujeme ako!

1. Nainštalujte si aplikáciu e-reader

Existuje široká škála aplikácií na čítanie elektronických kníh s mnohými rôznymi možnosťami a možnosťami. Nemôžeme pre vás určiť, ktorý z nich uprednostňujete pre svoj tablet s Androidom. Príkladom aplikácie je v každom prípade Aldiko, populárna aplikácia pre elektronické čítanie pre Android. Aplikácia má vlastný kníhkupectvo, kde si môžete kúpiť aj nedávno vydané knihy.

Inštalácia aplikácie sa vykonáva prostredníctvom Obchodu Google Play. Vyhľadajte výraz „Aldiko“ a prejdite procesom inštalácie.

2. Nájdite súbor

V aplikácii môžete veľmi ľahko otvoriť a pridať súbory epub do svojej knižnice pomocou dopravné zápchy. Potom stlačíte Otvorené súbor zobrazíte a stlačte dovoz importujte súbor a pridajte ho do svojej knižnice.

3. Prečítajte si to!

Teraz môžete začať čítať na tablete s Androidom. Zážitok z čítania v tablete je iný ako v elektronickej čítačke, ale ušetrí vás to pri prenášaní iného zariadenia.

Ako: Vytvorte si vlastnú elektronickú knihu

Ako: Spravujte svoje elektronické knihy

Recenzia: Kobo Glo

Ako: Stiahnutie legálnych elektronických kníh

Recenzia: Kobo eReader Touch Edition

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found