Ako

Takto to urobíte: Prihláste sa pomocou viacerých účtov

Predpokladajme, že sa musíte prihlásiť na iný účet Twitter (napríklad pracovný) alebo na iný účet Facebook, ale nechcete sa odhlásiť zo svojho aktuálneho účtu. To môže byť veľmi frustrujúce, pretože to štandardne nie je možné. Napriek tomu sa dá táto prekážka celkom ľahko obísť.

Používajte viac prehliadačov

Najjednoduchšou metódou je jednoznačne použitie rôznych prehľadávačov. Môžete napríklad použiť Firefox na prihlásenie pomocou svojho súkromného twitteru a Internet Explorer na prihlásenie do účtu, ktorý používate na obchodné účely.

Táto metóda je v niektorých prípadoch mimoriadne užitočná, pretože si ľahko zapamätáte, ktorý prehliadač pre daný účet používate, aby ste sa vyhli zverejňovaniu súkromných správ z vášho pracovného účtu alebo naopak. Môžete samozrejme použiť aj Chrome pre tretí účet alebo iný prehliadač pre štvrtý, piaty atď.

Používajte viac prehliadačov pre rôzne účty, čo je skvelé.

Použite súkromné ​​prehliadanie

Väčšina hlavných prehľadávačov má zabudovanú funkciu, ktorá vám umožňuje začať novú reláciu súkromného prehliadania. Výhodou takejto relácie je, že je anonymná a v zásade vás už nemožno sledovať. Ďalšou výhodou je, že v rovnakom prehliadači môžete tiež spustiť druhú reláciu, aby ste sa mohli k službe podľa vášho výberu prihlásiť pomocou iného účtu bez toho, aby ste odhlásili svoj druhý účet.

Vo Firefoxe začnete súkromnú reláciu prehliadača pomocou kombinácie klávesov Ctrl + Shift + P, v prehliadači Chrome pomocou Ctrl + Shift + N a v prehliadači Internet Explorer opäť pomocou Ctrl + Shift + P. Mimochodom, keď reláciu ukončíte, všetky informácie, ktoré tam boli, sú uložené stratené.

Pri súkromnom prehliadaní môžete tiež ľahko použiť druhý účet.

Používajte rozšírenia

Ak vyššie uvedené dve metódy nepracujú dobre, vždy sú k dispozícii rozšírenia na stiahnutie, ktoré vám pomôžu prihlásiť sa pomocou rôznych účtov. Pre Firefox existuje napríklad rozšírenie Multifox, rozšírenie, pomocou ktorého môžete vo Firefoxe vytvárať rôzne profily, aby ste sa mohli prihlásiť pomocou rôznych účtov. Pre Chrome existuje MultiLogin. Ak používate program Internet Explorer, mali by ste vyskúšať jednu z prvých dvoch možností.

Nakoniec ponúkajú rôzne rozšírenia riešenie.