Ako

Nahrajte telefónny hovor v systéme Android

Niekedy môže byť užitočné zaznamenať telefonický rozhovor. V predvolenom nastavení to nie je možné urobiť v rámci operačného systému Android, existujú však aplikácie, ktoré umožňujú zaznamenávať konverzácie. Chcete nahrávať telefónne hovory v systéme Android? V tomto článku sa bližšie pozrieme na možnosti aplikácie Nahrávanie hovorov.

Aplikácia Nahrávanie hovorov pre Android je zadarmo a po inštalácii okamžite zaznamená všetky vaše hovory. Prichádzajúce aj odchádzajúce hovory. Váš partner v konverzácii to už nemôže počuť. Rovnako úhľadné je, ak nám o tom vopred dáte vedieť, najmä ak chcete diskutovať o citlivých informáciách.

Ušetrite telefónne hovory

Mimochodom, nemusíte sa obávať, že úložisko vášho mobilného telefónu bude preplnené zvukovými záznamami. Na hlavnej obrazovke uvidíte dve karty: Doručená pošta a Uložené. Konverzácie uvedené v priečinku Doručená pošta časom zmiznú, aby uvoľnili miesto novým fragmentom. Aplikácia tiež ukazuje, koľko hodín zvukových súborov môžete vo svojom prístroji ešte uložiť. Ak si ich chcete nechať navždy, klepnite na ne a vyberte si Uložiť. Teraz sa nahrávanie presunie na druhú kartu Uložené. A tiež tam zostane, pokiaľ ho neskôr nebudete chcieť sami odstrániť.

Existuje viac možností na uloženie konverzácií. Ak vám na ukladací priestor telefónu stále chýba dostatok miesta, môžete aplikáciu prepojiť aj s účtom Dropbox alebo Google Drive. Potom sú súbory bezpečne uložené v cloude. Túto možnosť si vyberiete v ponuke hamburgerov vľavo hore Cloudový účet. V predvolenom nastavení sa zvukové klipy nahrávajú do cloudu iba vtedy, keď ste pripojení k sieti WiFi.

nižšie Nastavenia / Úložisko / Cesta záznamu Je tiež rozumné zvoliť SD kartu, ak je vo vašom prístroji.

Ďalšou užitočnou funkciou aplikácie je táto možnosť História kontaktov, ktoré nájdete po klepnutí na konverzáciu. Potom sa vám zobrazia všetky konverzácie, ktoré ste v poslednej dobe s dotyčnou osobou viedli. Môžete sa tiež rozhodnúť pridať k nahrávkam komentáre, aby ste neskôr vedeli, prečo ste ich znova uložili. Možnosťou je tiež zdieľanie zvukového fragmentu s inými kontaktmi, buďte však diskrétni.

Nahrávanie hovorov - Difference Free a Pro

Môžete si všimnúť, že existuje aj Pro variant aplikácie Nahrávanie hovorov. Stojí 5,99 eur. Rozdiely od bezplatnej verzie nie sú pre väčšinu používateľov také relevantné. Napríklad ako používateľ Pro môžete uložiť 500 alebo dokonca 1 000 správ, kde môžete zadarmo získať iba 300 fragmentov. Ale to je z našich skúseností viac ako dosť.

Bezplatná aplikácia tiež zobrazuje reklamy v dolnej časti obrazovky, funkcia Call Recording Pro nie. Pokiaľ ide o nás, to nás netrápi, pretože v praxi máte samotnú aplikáciu otvorenú len veľmi málo.

Na záver tip. V predvolenom nastavení dostanete správu o zaznamenanom hovore po každom telefonickom hovore. A to sa rýchlo stane nepríjemným. Ak chcete túto funkciu vypnúť, prejdite na Nastavenia / Oznámenia / Po hovore a vypnite posúvač.

Záznamník hovorov teraz pracuje na pozadí bez toho, aby vás ďalej rušil. Ideálne.

Tipy pre iPhone

Ak máte iPhone a chcete tiež vedieť nahrávať konverzácie, je našťastie k dispozícii dostatok aplikácií pre iOS. Vyskúšajte napríklad TapACall, pomocou ktorého môžete nahrávať neobmedzené množstvo konverzácií. Konverzácie sa potom ukladajú do cloudu. Aplikácia Nahrávanie hovoru a Nahrávanie hovoru ponúkajú podobné možnosti. Vyskúšajte ich!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found