Ako

Prečítajte si neobmedzené knihy na stránkach Bol.com a Kobo

Na začiatku tohto roka predstavil Bol.com svoju vlastnú verziu Netflixu v spolupráci so spoločnosťou Kobo: čítanie neobmedzeného množstva kníh za pevnú cenu mesačne. To sa dá urobiť na elektronickej čítačke Kobo, ale aj na vašom smartfóne pomocou aplikácie Kobo. Vysvetľujeme, ako to funguje.

Krok 1: Prihláste sa na odber

Predtým, ako si budete môcť prečítať knihu na svojom smartfóne, musíte si najskôr predplatiť službu Kobo na Bol.com. To stojí desať eur mesačne, kde získate prvý mesiac na vyskúšanie zadarmo. Ak sa chcete zaregistrovať, prejdite na stránku Bol.com a kliknite na ikonu Kategórie / Knihy / Predplatné elektronických kníh Kobo Plus. Potom kliknite na Začnite svojich 30 dní zadarmo. Potom sa musíte prihlásiť do svojho účtu Bol.com a poskytnúť nejaké platobné podrobnosti. Potom môžete svoje predplatné okamžite použiť.

Krok 02: Nainštalujte aplikáciu

Aby ste mohli čítať knihy z predplatného elektronických kníh Kobo Plus na svojom smartfóne, musíte si tiež nainštalovať správnu aplikáciu. Vyhľadajte Kobo v obchode Apple App Store alebo Google Play a stiahnite si bezplatnú aplikáciu Bol.com Kobo (a nezamieňajte si ju s bežnou aplikáciou Kobo). Potom stlačte Už máte účet? Prihlásiť sa. Prihláste sa teraz pomocou svojho účtu Bol.com, ktorý je prepojený s predplatným elektronických kníh.

Krok 03: Prečítajte si elektronickú knihu

Hneď ako sa prihlásite, zobrazí sa vám prehľad všetkých kníh, ktoré ste už otvorili, a pod ním prehľad súčasných top 50. Knihy si však vo svojej aplikácii nemôžete kúpiť. Ak to chcete urobiť, musíte prejsť na stránku Bol.com a kliknúť na Kategórie / Knihy / Elektronické knihy Kobo Plus. Kliknite na knihu, ktorú si chcete prečítať, a potom kliknite na Čítajte s Kobo Plus. Kniha bude pridaná do vašej knižnice a okamžite si ju môžete prezerať v aplikácii Kobo Plus (stlačením Knihy na spodku).

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found