Preskúmanie

MissedDownloader 2.9 - Pozerajte všetky televízne programy offline

GemistDownloader je už mnoho rokov vynikajúcim nástrojom na sťahovanie televíznych programov. Verzia 2.9 bola nedávno vydaná s niekoľkými zaujímavými novinkami. Napríklad bolo prepracované rozhranie a vy si teraz môžete ľahko sťahovať epizódy z KIJK a belgických zmeškaných služieb.

MissedDownloader 2.9

cena

zadarmo

Jazyk

Holandsky

OS

Windows 7/8/10

Webová stránka

helpdeskweb.nl

9 Skóre 90
  • Pros
  • Podpora formátu MKV
  • Pridajte proxy server
  • Oznámenia
  • Negatíva
  • Belgické zmeškané služby neviditeľné
  • Krátke vstupné pole

Niekedy je užitočné, keď môžete lokálne ukladať videostreamy televíznych programov. Napríklad keď cestujete do dovolenkovej destinácie bez internetu alebo ak chcete popri tom sledovať vzrušujúcu sériu. GemistDownloader podporuje všetky holandské zmeškané služby a je schopný ukladať vysielania v rôznych formátoch. Prečítajte si tiež: Už nikdy nevynechajte Uitzending Gemist.

Vyberte formát súboru

Používateľské prostredie aplikácie GemistDownloader bolo modernizované a dokonale zapadá do dizajnu systému Windows 10. Program vás prevedie procesom sťahovania v niekoľkých krokoch. Najskôr označte, u ktorej zmeškanej služby si chcete prevziať televízny program. Je zarážajúce, že služba KIJK.nl dostala miesto v hlavnom menu.

Aj keď teraz GemistDownloader dokáže ukladať aj streamy z belgických kanálov One, Canvas a Ketnet, freeware bohužiaľ neznamená, že táto možnosť existuje. Po vložení webového odkazu streamu do prázdneho poľa vyberte požadovaný formát súboru. Môžete si zvoliť stiahnutie vysielania s titulkami alebo bez nich. Je pekné, že GemistDownloader v novej verzii exportuje aj videá do formátu mkv.

Chytré triky

Vývojárovi sa podarilo dosiahnuť, aby bol GemistDownloader ešte užívateľsky prívetivejší. Napríklad, ak si chcete stiahnuť viac epizód série, stačí vložiť rôzne webové adresy pod seba. Pri formáte RTL XL sú adresy URL niekedy príliš dlhé pre vstupné pole, takže sa niekedy zdá, akoby program Missed Downloader nerozpoznal televízny program. Našťastie to jednoducho funguje.

Po dokončení procesu sťahovania dostanete upozornenie aj za predpokladu, že používate minimálne Windows 8. Ak dávate prednosť sťahovaniu videosúborov anonymne, môžete ich podľa potreby smerovať cez proxy server. Nakoniec program automaticky poskytne súborom metadáta. Smartfóny a tablety sú preto schopné lepšie organizovať videá.

Záver

MissedDownloader má mŕtve jednoduché rozhranie bez zbytočných problémov. Vďaka tomu program v praxi funguje veľmi dobre. Freeware ľahko ukladá streamy z npo.nl, RTL XL, KIJK a YouTube pri zachovaní pôvodného rozlíšenia.