Ako

Vypočítajte náklady na palivo pomocou aplikácie Mapy Google

Funkcia Trasy v službe Mapy Google predstavuje vynikajúci spôsob plánovania trasy autom, verejnou dopravou alebo pešo. Ak plánujete trasu autom, môžete tiež pomocou služby Mapy Google zistiť, aké sú náklady na cestu v benzíne.

Túto funkciu nemusíte aktivovať, je predvolene zobrazená, je však trochu skrytá. Prejdite na adresu maps.google.nl a kliknite na Smery (pod logom). Uistite sa, že ste klikli na ikonu automobilu a zadali požadovaný východiskový bod a a miesto určenia B.. Teraz kliknite na tlačidlo Smery.

Najskôr naplánujte trasu pomocou plánovača trás Google Maps.

Nastavte náklady na palivo

Keď sa teraz posuniete úplne dole, uvidíte riadok Približne. náklady na palivo (Ďalšie Uložiť do Mojich máp) s odhadovanou sumou vedľa. Samozrejme, toto množstvo nemôže byť nikdy správne pre každého, pretože nie každý jazdí na rovnakom type auta a nie každý používa rovnaké palivo. Ak tomu chcete pridať nejaké nuansy, kliknite na ikonu Približne. náklady na palivo. Potom máte prístup Typ vozidla uveďte, či chcete a Kompaktné vozidlo mať jednu Štandardné vozidlo alebo vozidlo s Vysoká spotreba. Okrem toho máte prístup Druh paliva uveďte, či vy Benzín alebo Diesel jazdy a aká je aktuálna cena paliva za liter. V súčasnosti bohužiaľ nemôžete vykonať výpočet LPG. kliknite na Ok a sumu Približne. náklady na palivo je prispôsobený vašej situácii.

Upravte hodnoty tak, aby vyhovovali vašej situácii.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found