Ako

Týmto spôsobom môžete odstrániť Snapchat

Snapchat klesá v popularite. Vidíte čoraz viac ľudí vo vašom okolí, ako odstraňujú Snapchat? Existuje mnoho ďalších platforiem, ako sú Instagram a TikTok, ktoré sa používajú viac. Ak ste s aplikáciou zatiaľ hotoví, môžete svoj účet Snapchat odstrániť alebo deaktivovať.

Takto odstránite svoj účet Snapchat:

  • Spustite aplikáciu Snapchat
  • Kliknite na v ľavom hornom rohu Logo Snapchat
  • Posuňte sa úplne nadol a kliknite Odhlásiť sa
  • Kliknutím na ikonu potvrdíte, či chcete uložiť prihlasovacie údaje Áno niekliknúť
  • Potom kliknite na Odhlásiť sa
  • kliknite na Odstrániť účet

Teraz máte účet a prihlasovacie údaje odstránené z aplikácie. Váš účet však stále existuje. Tieto môžete zo služby Snapchat odstrániť prostredníctvom webu.

  • Prihláste sa do svojho účtu pomocou odkazu
  • kliknite na Nastúpte

Teraz uvidíte potvrdenie, že váš účet bol deaktivovaný. Dostanete e-mail s potvrdením, že váš účet bol deaktivovaný. Táto deaktivácia trvá 30 dní. Informácie o vašom účte a skupiny a podobne zostanú aktívne. Keď sa po 30 dňoch znova prihlásite do služby Snapchat, môžete svoj účet použiť v pôvodnom stave. Stále máte vo svojom zozname všetky svoje skupiny a priateľov.

Váš účet bude natrvalo odstránený iba za 30 dní. Ak chcete Snapchat používať znova, prihláste sa znova pred uplynutím 30 dní a môžete znova použiť svoj starý účet. Ak 30 dní necháte uplynúť, váš účet skutočne zmizol.

V súčasnosti existuje nespočetné množstvo možností sociálnych sietí. S rastúcou popularitou Instagramu a TikToku je na Snapchate aktívnych čoraz menej ľudí. Môže vás tiež lákať vymazanie účtu z dôvodu ochrany osobných údajov.

Odstrániť aplikáciu

Po odstránení vášho účtu možno budete chcieť odstrániť aj túto aplikáciu. Možno bude lákavé začať aplikáciu znova používať, keď to skutočne nechcete. Na telefónoch s Androidom aj iOS môžete aplikáciu odstrániť stlačením a podržaním ikony aplikácie. Potom sa objaví kríž alebo smetný kôš. Kliknutím na ňu aplikáciu odstránite. Teraz v telefóne nezostáva nič, čo by vám pripomínalo Snapchat. Okrem tejto aplikácie možno budete chcieť odstrániť aj Instagram alebo Facebook.