Preskúmanie

Najlepšie aplikácie pre nákupný zoznam

Poznámka, ktorá vám z vetra vyfúkne z vrecka. Partner, ktorý pošle aplikáciu, že zásoby kociek sú hotové: vždy je lepšie vložiť do telefónu svoj nákupný zoznam, aby ste si mohli včas prečítať, čo sú členovia vašej rodiny. stále na sebe máte požiadavky a aby ste ľahko videli, čo potrebujete. Tieto aplikácie vám s tým pomôžu.

Aplikácie v supermarketoch

Existuje tiež veľa supermarketov, ako sú Albert Heijn, Jumbo, Lidl a Aldi, ktoré ponúkajú aplikácie na vytváranie nákupných zoznamov (alebo objednávanie potravín naraz). Výhodou je, že máte k dispozícii aj obraz toho, čo potrebujete, a že niektoré supermarkety ponúkajú, že môžu prísady určitého receptu zaradiť do nákupného zoznamu naraz. A nie nedôležité je, že aplikácie v supermarketoch sú jedinými aplikáciami (a v žiadnom prípade ich neponúkajú všetky supermarkety), v ktorých môžete mať nákupný zoznam zoradený konkrétne podľa pešej trasy v obchode. Vďaka tomu nemusíte v mrazničke raz prejsť úplne späť na zeleninu, pretože uhorka bola do zoznamu pridaná neskôr.

Sjoprz

Ak nemusíte byť nevyhnutne rýchlo pripravení, ale ak chcete hlavne nájsť výhodné ceny, je dobrým tipom aplikácia ako Sjoprz (Android alebo iOS). Tu si konkrétne vyberiete obchody, ktoré vždy navštívite, urobíte nákupný zoznam a pri jednotlivých obchodoch uvidíte, koľko to stojí. Takto uvidíte, že inde môžete výrazne ušetriť a sami sa môžete rozhodnúť, či si myslíte, že sa oplatí bicyklovať. A ihneď môžete požiadať magistrát o odmietnutie nálepky, pretože táto aplikácia za vás sleduje všetky ponuky z priečinkov.

Všeobecný zoznam aplikácií

Na vytvorenie nákupných zoznamov môžete tiež použiť všeobecnejšie aplikácie so zoznamami. Výhodou je, že môžete pracovať s viacerými ľuďmi na rovnakom zozname, čo môže byť veľmi užitočné, najmä ak organizujete veľkú skupinu so skupinou. Môžete myslieť na aplikácie ako Wunderlist, Trello, Evernote a Todoist. Ak ešte nepoužívate niektorú z týchto aplikácií, stojí za to to aj tak vyskúšať. Môžete nielen vytvárať jednoduché nákupné zoznamy, ale aj zoznamy úloh, zoznamy obľúbených položiek a ďalšie. Vo všetkých aplikáciách je možné veci archivovať alebo mazať, takže môžete sledovať, kde ste skončili.

Z mlieka

Aplikácia Out of Milk vám umožňuje vytvárať nákupné zoznamy a zoznamy zásob vašich zásob. Označujete, či sú vaše zásoby vysoké alebo nízke, takže nemusíte pracovať konkrétne s číslami. To je možné, ak sa vám páči. Môžete tiež zahrnúť cenu, aby ste veľmi konkrétne vedeli, aké náklady môžete očakávať, keď sa daná položka vyčerpá. Je to veľmi jednoduchá aplikácia, ale tiež veľmi ľahko použiteľná. V žiadnom prípade nemusíte študovať všetko, aby ste pochopili, ako sa používa program Out of Milk.

Nakoniec je veľmi osobné, ktorá nákupná aplikácia vám môže najlepšie pomôcť. Máte rodinu, venujete sa ponukám alebo chcete ísť najefektívnejšie cez supermarket? Nech už si vyberiete čokoľvek: uistite sa, že nemáte vo všetkých supermarketoch rovnako dobré Wi-Fi pripojenie na internet, preto v prípade straty pripojenia urobte zo svojho telefónu snímku obrazovky. Aj keď nemôžete odškrtnúť, čo už máte, v každom prípade máte to, čo potrebujete, bez pripojenia na priezor. A vo vašom košíku.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found