Ako

Týmto spôsobom môžete vo svojom telefóne s Androidom získať späť odstránené textové správy

Ak ste v telefóne s Androidom omylom odstránili konverzáciu pomocou SMS, nie je ľahké ju vrátiť späť. Tu vysvetľujeme, ako na to.

Neúmyselne ste vymazali dôležitú textovú správu? V nastaveniach telefónu s Androidom bohužiaľ nie je k dispozícii žiadna možnosť obnovenia. V obchode Google Play je k dispozícii množstvo aplikácií, ktoré umožňujú načítať odstránené správy, ale nie všetky sú rovnako účinné, a ak budú fungovať, nie je vôbec isté, či sa skutočne všetko obnoví. Tu budeme diskutovať o tom, ako sa môžete pokúsiť získať svoje odstránené textové správy späť. Prečítajte si tiež: 7 tipov na zrýchlenie vášho smartphonu s Androidom.

Prečo je také ťažké dostať späť odstránenú SMS? Prečo to nemôžete urobiť iba prostredníctvom nastavení? Údaje správ SMS sa ukladajú do miestnej databázy v telefóne s Androidom. Po zmene sa údaje odstránia. A ak je pamäť príliš plná textových správ, najstaršie správy sa prepíšu. V takom prípade je úplne ťažké načítať vaše textové správy.

Najprv sa uistite, že išlo o odstránenú textovú správu, a nie o nejaký iný typ komunikácie, ako napríklad Facebook Messenger, WhatsApp atď., Pretože mnohé z týchto služieb majú svoje vlastné (často jednoduchšie) spôsoby načítania odstránených správ.

Ak ste si istí, že išlo skutočne o textovú správu, môžete skúsiť kontaktovať mobilného operátora a zistiť, či sú vaše správy stále niekde na ich serveroch. Šanca je malá, ale stojí za to ju vyskúšať.

Ak to nefunguje, budete musieť použiť špeciálny softvér, pretože samotný telefón s Androidom neponúka možnosti obnovenia. Nepríjemné na tom je, že v mnohých prípadoch musíte takémuto softvéru poskytnúť prístup root, aby mal prístup k vašim súborom. To môže predstavovať bezpečnostné riziká a v najhoršom prípade môže spôsobiť, že bude váš telefón nepoužiteľný.

Ak ste ochotní poskytnúť prístup root, môžete pomocou nástroja FonePaw na obnovenie dát systému Android vyhľadať odstránené správy a obnoviť ich vo formáte CSV / HTML.

Softvér je bohužiaľ drahý (49,95 USD), ale môžete s ním urobiť oveľa viac, než len obnoviť stratené textové správy. Softvér dokáže obnoviť všetky druhy údajov, vrátane kontaktov, histórie hovorov, fotografií, zvukových a obrazových súborov a dokumentov.

Keď obnovíte textovú správu pomocou softvéru FonePaw, uvidíte nielen jej obsah, ale aj to, kedy bola správa odoslaná, a meno a telefónne číslo odosielateľa alebo príjemcu. Web spoločnosti jasne vysvetľuje, ako funguje proces obnovy.

Nakoniec je na vás, aby ste určili, aké dôležité sú vaše stratené správy, pretože ich vrátenie si môže vyžadovať veľa peňazí a / alebo úsilia.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found