Ako

Takto ste vložili Windows 10 do GodMode

Vo Windows 10 sú nastavenia rozdelené medzi Ovládací panel a aplikáciu Nastavenia. Ak chcete mať všetky nastavenia pohromade, môžete to urobiť pomocou GodMode. Tu vysvetľujeme, ako to nastaviť.

Čo je GodMode?

GodMode je skrytý priečinok, ktorý obsahuje množstvo užitočných nastavení pre váš počítač so systémom Windows, z ktorých niektoré sa nenachádzajú v ovládacom paneli ani v aplikácii Nastavenia. Tento priečinok bol už k dispozícii vo Windows 7, 8 a 8.1 a môžete ho našťastie aktivovať aj vo Windows 10. Prečítajte si tiež: Tipy pre Windows 10.

Funkcie a nastavenia sú zobrazené v priečinku v priečinku Prieskumník, kde môžete zmeniť zobrazenie rovnako ako na bežnej mape. Sú rozdelené do kategórií, aby ste ich ľahko našli, ako napr Zariadenia a tlačiarne, Správa napájania, Hlavný panel a navigácia a tak ďalej. Každá funkcia dostala kľúčové slová, aby ste ich mohli ľahko vyhľadať.

Ako môžete povoliť GodMode?

Vytvorte niekde vo svojom počítači nový priečinok a pomenujte ho:

GodMode. {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

Ikona priečinka sa potom zmení na ikonu Ovládací panel. Dvakrát kliknite na ikonu a skončíte v GodMode. Priečinok My GodMode v systéme Windows 10 obsahuje 233 rôznych nastavení.

Ak už GodMode nechcete používať, môžete priečinok jednoducho vyhodiť. Ak chcete resetovať GodMode, všetko, čo musíte urobiť, je opakovať vyššie uvedené kroky.