Novinky

Tieto hry môžete hrať na diaľku so svojimi priateľmi

Vírus COVID-19 je na dennom poriadku v Holandsku a je dôležité, aby sme všetci zostali čo najviac v interiéroch, aby sme zabránili ďalšiemu šíreniu. Všetko to sedenie vo vnútri môže byť po chvíli pekne nudné. Najmä vtedy, keď vám musia chýbať priatelia a členovia rodiny, s ktorými sa bežne stretávate každý týždeň alebo možno aj každý deň. Preto uvádzame niekoľko hier pre viacerých hráčov, ktoré môžete hrať na diaľku so svojimi priateľmi.

domáca párty

Na Houseparty môžete pozvať priateľov prostredníctvom svojho telefónneho čísla, účtu na Facebooku alebo prostredníctvom odkazu, ktorý zdieľate. V aplikácii sa môžete navzájom vidieť a rozprávať sa pri hraní hier proti sebe. Môžete alebo nemusíte to robiť v uzavretej miestnosti. Nezamykanie miestnosti znamená, že sa do vašej hry môžu zapojiť cudzinci. Miestnosť zatvoríte pomocou ikony zámku v dolnej časti v strede. Na Houseparty si môžete vybrať zo štyroch rôznych hier: Heads Up!, Trivia, Chips a Guac a Quick Draw!. Získate teda peknú kombináciu „kto to je“, triviálneho typu a rád.

Psych!

Psych! Je hra Ellen Degeneresovej, populárnej americkej televíznej moderátorky. Túto aplikáciu bohužiaľ nemôžete používať na diaľku, ale je to dobrá voľba pre rodiny a spolubývajúcich. V tejto hre prídete s bizarnými odpoveďami na maličkosti. Vaši priatelia potom musia uhádnuť, ktorá z nich je správna odpoveď. Môžete si vybrať z rôznych typov hier, z ktorých niektoré musíte zaplatiť.

Zlé jablká

Evil Apples je online ekvivalent Karty proti ľudskosti. Evil Apple ponúka 4 rôzne herné režimy. Môžete si vybrať z možností Classic, Bizarro, Survivor alebo Random. Všetky hry hráte s minimálne 3 účastníkmi. Osoba, ktorá kladie otázku, si môže zvoliť najvtipnejšiu odpoveď, rovnako ako v prípade Karty proti ľudskosti. V samotnej hre si môžete kúpiť aj samostatné balíčky so špecifickou tematikou, ako sú napríklad knihomoli, psy alebo dinosaury.

Nakresli niečo

Jedná sa samozrejme o klasiku smartfónov. S Draw Something hráte 1 proti 1 tak, že vždy nakreslíte určitý predmet alebo objekt. Skutočných Picassov bude naozaj málo, takže vaše kresby nie sú iba odtokom vašej kreativity, ale aj zdrojom zábavy pre vášho súpera. S každým správnym výkresom získate mince, pomocou ktorých môžete zásobiť novými výkresovými materiálmi.

Wordfeud

Toto je samozrejme tiež klasika. Wordfeud je naozaj iba hračka online. Takže pre skutočných umelcov je to príjemná voľba. Môžete hrať 1 na 1 a súčasne hrať niekoľko hier s rôznymi priateľmi. Môžete tiež hrať proti ktorémukoľvek súperovi. Niekto začne vo Wordfeud hláskovať slovo. Na základe toho si sami vytvoríte nové slovo. Môžete to umiestniť vodorovne a zvisle. Čím je slovo komplikovanejšie, tým viac bodov získate.

Kvíz

Quizup je triviálna hra, pri ktorej musíte najskôr označiť niektoré oblasti záujmu. Môžu sa líšiť od loga po filmy Disney a od Harryho Pottera po otázky týkajúce sa histórie. Môžete začiarknuť takmer každú tému, ktorá vás zaujíma. Potom môžete hrať proti priateľom alebo proti cudzím ľuďom. Za každú správne zodpovedanú otázku získate body. Víťaz získava pre svoje kvízové ​​monštrum najrôznejšie druhy bonusov.

Battle Racing Stars

Battle Racing Stars je závodná hra, ktorú si môžete zahrať so svojimi priateľmi. Po dokončení tutoriálu môžete začať pozývať priateľov. Môžete robiť rôzne druhy rás a každou výhrou odomknete viac postáv a bodov. Vďaka tomu môžete nakoniec vylepšovať svoje postavy, pomocou ktorých si môžete kúpiť lepšie zbrane. Skutoční diehardi preto budú mať v priebehu okamihu vyvážený charakter, s ktorým porazia každého v každej rase.