Preskúmanie

DR. Panda je najväčší mobilný priateľ pre deti

Meno Dr. Panda a oči toho istého dieťaťa sa začnú trblietať. Je protagonistom zábavnej série detských hier pre tablety a smartphony. Skvelé na týchto hrách je, že sú nielen krásne vyrobené, ale že sa od nich vaše deti môžu skutočne poučiť.

V App Store je veľa rôznych aplikácií pre deti. Zvyčajne sa tieto aplikácie nedostanú oveľa ďalej, ako keď necháte svoje dieťa niekoľkokrát kliknúť na figúru bez premýšľania. Potom príde zvuk alebo animácia. Je škoda, že mnoho spoločností, ktoré vyrábajú aplikácie pre deti, už nenecháva hovoriť svoju kreativitu, takže ich aplikácie nie sú iba ďalšou variáciou známych tém. Prečítajte si tiež: Darujte svoj starý iPhone svojim deťom.

Našťastie je v App Store aj veľa toho, s čím môžete svoje deti s istotou nechať hrať. Vezmite si aplikácie s Dr. Panda v čele. Teraz existuje pomerne veľa rôznych aplikácií s touto priateľskou pandou na čele. Vaše deti môžu pracovať s Dr. Panda prevádzkuje reštauráciu, pracuje na farme, behá po letisku alebo preteká v rýchlych autách. DR. Panda má pre každého niečo a stále prichádza s novými hrami, ktoré zabavia deti na celom svete.

Spoločnosť stojaca za Dr. Hry Panda sú v Číne. Tu sa začal opatrne príležitostne nová hra Dr. Panda, ale potom, čo sa ukázalo, že dobrý lekár bol hitom detí, bola rýchlo založená mega spoločnosť, kde sa nové hry pravidelne vydávajú na hodiny. To však neovplyvnilo kvalitu týchto vzdelávacích hier. Každá nová hra s Dr. Panda v hlavnej úlohe je opäť vyrobená s veľkou starostlivosťou. Tieto hry sú skutočne poučné, zábavné a sú dobrým prostriedkom na to, aby si vaše deti na chvíľu oddýchli. Tieto hry z vašich detí neurobia hyperaktívne príšery, na konci hektického dňa si budete môcť vychutnať pol hodinu odpočinku. DR. Panda sa postará o to, aby sa vaše deti správali slušne.

DR. Reštaurácia Panda

€ 2,99

Android / iOS

DR. Panda's Restaurant je jednou z hier, ktorá to všetko začala. Koncept tejto hry nie je inovatívny, ale spôsob, akým dizajnéri použili známe prvky, je. Je to hra, kde šéfujete v reštaurácii. V tejto hre nie sú žiadne komplikované prvky sim, všetko je to o tom, že svojim hosťom naservírujete čo najlepšie jedlo. Hra sa začína tým, že hosť dorazí do vašej reštaurácie. Títo zvierací hostia chcú miesto, kde by si mohli pohodlne posedieť, a potom dajú najavo svoje želanie týkajúce sa jedla.

Hra potom presunie akciu do kuchyne, kde si vaše deti môžu vychutnať varenie. Musia tu pracovať s prísadami, ktoré musia byť nakrájané, roztlačené alebo uvarené. Je to vlastne veľmi jednoduchá hra, ale vďaka bezchybnej prezentácii aj veľmi pekná hra. DR. Panda je veľmi expresívna, jeho hostia jasne ukazujú, či vám jedlo chutí alebo nie, a je veľa druhov jedál, ktoré je potrebné podávať.

Existuje už aj druhý Dr. Vyšla hra Panda a tiež variant, v ktorom šéfujete ázijskej reštaurácii.

DR. Panda's Animal Hospital

€ 2,99

Android / iOS

No, Dr. Panda má v názve slovo lekár z nejakého dôvodu. DR. Panda's Animal Hospital v zásade sleduje rovnaký model ako Dr. Panda's Restaurant a efektívne aj väčšinu hier v tejto sérii. V tejto hre ste potom zodpovedný za nemocnicu. To znamená ukladať pacientov na nemocničné postele, diagnostikovať, aký majú stav, a potom ich rýchlo napraviť.

Rovnako ako v Dr. Panda to urobila veľmi vtipne. Dúfate, že sa s chorobami, s ktorými sa stretnete v skutočnom živote, nikdy nestretnete, ale vaše deti to budú pravdepodobne znepokojovať dvojnásobne. Rovnako ako ostatné hry v sérii, aj táto hra hrá veľmi plynulo, je nabitá zábavnými figúrkami a deti si ju môžu užiť celé hodiny.

DR. Panda Údržbár

€ 2,99

Android / iOS

Pozri, to je hra, ktorá je pre teba ako rodiča užitočná. Vďaka tejto aplikácii sa deti učia na základe Dr. Panda, ako môžu po dome robiť najrôznejšie práce. Nechajte svoje deti, aby sa s tým niekoľko dní hrali a už nikdy nebudete musieť vymieňať lampu alebo opravovať pneumatiku na bicykli ...

No možno to tak celkom nefunguje u Dr. Panda údržbár, ale zostáva zábavnou aplikáciou, ktorú môžu vaše deti používať. Ako šikovná panda musia opraviť všetky druhy vecí pre ostatné zvieratá okolo. Domáce práce sú opäť čoraz komplikovanejšie, ale nikdy nie sú také ťažké, aby si túto zábavnú hru užili aj tie najmenšie deti.

DR. Letisko Panda

€ 2,99

Android / iOS

Táto hra umiestnená úplne na letisku je jednou z najpopulárnejších Dr. Portál Panda vonku. To neprekvapuje, pretože aké dieťa sa nezbláznilo do lietadiel a letísk? V tejto hre sa musíte ubezpečiť, že sa batožina dostane do správnych rovín a že lietadlá odletia včas.

Práve v tejto hre je sila Dr. Vzorec Panda vychádza dobre. Nápady na tieto hry sú vždy veľmi jednoduché, ale deti môžu tráviť hodiny so všetkým možným, čo môžu robiť. Skutočne nezáleží na tom, že dobrý lekár robí ako lekár niečo viac a ukazuje sa zo všetkých druhov iných strán.

DR. Panda Racers

€ 2,99

Android / iOS

Existuje toľko zábavných hier od Dr. Panda, že je veľmi ťažké vybrať si jeden. Mohli sme vám napríklad povedať o Dr. Škola Panda, Dr. Panda Farm a Dr. Panda's Fair, ale ostaneme pri Dr. Panda Racers. V tejto hre môžete začať s tvorbou automobilov a okruhov, o ktoré môžete neskôr závodiť a robiť kúsky.

Postupom v hre a vyhrávaním ďalších závodov získate tiež príležitosť otvoriť viac rôznych stôp a figúrok. To všetko nakoniec samozrejme vyhrá veľkú trofej! Rovnako ako druhý Dr. Panda nie je táto hra príliš súťaživá, pretože jej zámerom je, aby sa deti pri hraní hlavne bavili. To je pekné, pretože týmto spôsobom vaše deti netĺkajú príliš skoro, že život je predovšetkým o víťazstve ...