Ako

Takto položíte Pokémon GO na svoj smartphone

Aplikácia je oficiálne k dispozícii na stiahnutie iba v niekoľkých krajinách, ale Pokémon GO už cestuje po svete. Pomocou triku už môžete hru umiestniť na svoj smartphone alebo tablet. Tu sa dočítate ako.

Pokémon GO je teraz k dispozícii na stiahnutie z oficiálnych kanálov App Store a Google Play.

Zaujímavosťou hry Pokémon GO je, že ide o hru s rozšírenou realitou. To znamená, že vrstva je umiestnená nad skutočným svetom prostredníctvom vášho smartphonu, takže sa zdá, že pokémoni sa len prechádzajú v divočine. Alebo pri kávovare. Prečítajte si tiež: 7 vecí, ktoré potrebujete vedieť o Pokémon GO.

Stiahnutie Pokémon GO pre Android

Naši kolegovia z Power Unlimited napísali praktický podrobný plán, ako umiestniť Pokémon GO na váš smartphone. V prípade systému Android sú kroky jednoduché: prejdite - na svojom zariadení so systémom Android - na tento web a stiahnite si súbor APK. Nainštalujte si súbor a môžete ihneď začať hrať, ak ste na svojom smartfóne poskytli prístup na inštaláciu aplikácií mimo Google Play.

Stiahnite si Pokémon GO pre iOS

V iOS to funguje o niečo komplikovanejšie. V App Store na vašom iPhone alebo iPade prejdite do Najlepšietab. Prejdite nadol a prejdite na Apple ID> Odhlásiť sa. Znova posuňte zobrazenie nadol a stlačte vlajku. Vyberte austrálsku vlajku. Potom vyhľadajte ľubovoľnú aplikáciu a stlačte Stiahnuť. Apple vás požiada o prihlásenie alebo vytvorenie účtu. Urobte to druhé. Zadajte svoje údaje (nezabudnite použiť platnú e-mailovú adresu, o ktorej máte podrobnosti). Zadajte adresu do poľa v poli Fakturačná adresa (ako PSČ zadajte 2000) a aktivujte svoj účet e-mailom. Teraz si môžete stiahnuť Pokémon GO z austrálskeho obchodu s aplikáciami.

Nižšie nechajte svoju e-mailovú adresu a budete neustále informovaní o tipoch a najnovších správach o Pokémon GO!