Ako

6 aplikácií na šetrenie batérie vášho smartfónu s Androidom

Náš smartphone používame každý deň na mnoho dôležitých vecí: volanie, e-mail, chatovanie, fotografovanie, hranie hier atď. Potom je samozrejme pekné, keď batéria vydrží celý deň. Aby sme vám s tým pomohli, ponúkame vám šesť aplikácií na úsporu energie pre váš smartphone.

Doktor batérie

Batéria je často najslabším článkom v smartfóne. Našťastie môžete ušetriť veľa energie pomocou niekoľkých jednoduchých trikov. Program Battery Doctor analyzuje, ktoré aplikácie spotrebujú veľa energie, a umožňuje ich zatvoriť všetky naraz jedným klepnutím.

Táto aplikácia navyše ukazuje, koľko času navyše môžete so svojím smartfónom pracovať, napríklad vypnutím WiFi alebo Bluetooth alebo znížením jasu obrazovky. Užitočné tiež je, že aplikácia zobrazuje, ako dlho sa musí telefón nabíjať, aby sa percento batérie vrátilo na 100. Špičková aplikácia!

Hračkárstvo

cena: Zadarmo

BatteryDefender

BatteryDefender sa zaväzuje zabezpečiť, aby ste si svoj smartphone užívali čo najdlhšie. Kedykoľvek vypnete displej, aplikácia vypne vaše Wi-Fi a mobilné dátové pripojenie. Našťastie môžete zostaviť bielu listinu, aby ste mohli na pozadí naďalej používať určité aplikácie, ktoré potrebujú pripojenie na internet.

Vďaka trom prehľadným tlačidlám môžete pomocou aplikácie tiež rýchlo zapínať a vypínať GPS, WiFi, Bluetooth alebo dáta. Nakoniec je možné stále sieťové a dátové pripojenie úplne vypnúť, aj keď spíte. Trvanie nočného odpočinku musíte zadať raz, napríklad od 23:30 do 6:30.

Hračkárstvo

cena: Zadarmo

Batéria - batéria

Táto aplikácia sa na prvý pohľad zdá byť trochu obmedzená, ale nič nemôže byť ďalej od pravdy. Batéria - Batéria zobrazuje zvyšné množstvo energie po jednom klepnutí. Okrem toho je tiež veľmi ľahké zobraziť toto percento v pruhu v hornej časti.

Program Advanced vás však posunie o krok ďalej. Zobrazí sa aktuálna teplota vášho zariadenia, napätie, zdravie a typ batérie. Používanie tiež ukazuje v chronologickom poradí, ktoré aplikácie alebo funkcie sú hlavnými žrútmi energie. Potom ich môžete okamžite vypnúť.

Hračkárstvo

cena: Zadarmo

Šetrič batérie v hlbokom spánku

Je škoda, ak sa vám vybije batéria, pretože aplikácie bežia na pozadí alebo sa sťahujú e-maily, keď ich nepotrebujete. Deep Sleep BatterySaver vypína nielen aplikácie, ale aj Wi-Fi a 3G. Takto vás nebudú neustále obťažovať aktualizácie z Facebooku a batéria vášho smartfónu vydrží oveľa dlhšie.

Aplikácia funguje na základe piatich štandardných profilov, ktoré môžu ušetriť malé alebo veľké množstvo nabitia batérie. Ak zvolíte nastaviteľnú úroveň, môžete sa rozhodnúť, ktoré funkcie sa môžu spúšťať počas režimu spánku. Môžete si dokonca nastaviť konkrétne profily pre pracovné dni a víkendy.

Hračkárstvo

cena: Zadarmo

BetterBatteryStats

Aj keď je väčšina aplikácií na úsporu energie úplne zadarmo, v App Store nájdete aj niektoré platené varianty. Napríklad BetterBatteryStats. Táto aplikácia ide o krok ďalej ako jej bezplatní konkurenti. Analyzuje všetky bežiace procesy a vypočítava, koľko energie používajú.

Pokročilý používateľ systému Android, ktorý má telefón s prístupom root, môže pomocou tejto aplikácie zistiť, čo aplikácie robia na pozadí - aj keď je zariadenie v pohotovostnom režime - a nastavovať budíky pre určité procesy. BetterBatteryStats je ideálnym nástrojom pre každého, kto sa chce dostať na dno procesov, ktoré zbytočne míňajú energiu. BetterBatteryStats je momentálne k dispozícii iba v anglickej verzii.

Hračkárstvo

cena: € 2,-

Clean Master (Cleaner)

Uprataný smartphone je energeticky efektívnejší. Tí, ktorí hľadajú skvelú aplikáciu na čistenie all-in-one, sú v Clean Master na správnom mieste. Táto aplikácia umožňuje ukončiť úlohy na pozadí jedným klepnutím, vymazať niekoľko aplikácií súčasne, vyčistiť súbory medzipamäte a vyčistiť históriu vyhľadávania. Súkromné ​​záležitosti, ako sú textové správy, konverzácie WhatsApp alebo konverzácie WeChat, je tiež možné veľmi ľahko vymazať.

Aplikácia vyzerá veľmi pekne a je veľmi užívateľsky príjemná. Silnou stránkou je, že svoje súbory apk môžete zálohovať pred odinštalovaním aplikácie. Týmto spôsobom môžete rýchlo resetovať všetky nastavenia počas budúcej preinštalovania.

Hračkárstvo

cena: Zadarmo

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found