Ako

Takto môžete v prehliadači Chrome nájsť zabudnuté heslo

Dnes vás veľa webových stránok žiada, aby ste sa prihlásili, ale nemôžete si spomenúť na všetky heslá. Najmä ak používate veľa jedinečných hesiel, čo sa koniec koncov odporúča. Našťastie váš prehliadač Chrome už dokáže uložiť veľa hesiel. Tak to funguje.

Prehliadač Google Chrome má skrytú funkciu, ktorú môžete použiť, ak si nepamätáte svoje heslo. Klikni na tri vodorovné čiary v pravom hornom rohu a kliknite na nastavenie, alebo typ chrome: // nastavenia v paneli s adresou a stlačte vstúpiť. kliknite na Heslá. Vyhľadajte príslušnú webovú stránku a kliknite na skryté heslo. Prečítajte si tiež: Ľahko si pamätajte všetky svoje heslá.

Ak ste na Ukázať heslo Kliknite (označené ikonou oka), prehliadač Chrome vás vyzve na zadanie hesla k účtu operačného systému, ak ste ho nastavili. Zadajte hlavné heslo a Chrome vám zobrazí hľadané heslo.

To môže predstavovať problém, ak z akýchkoľvek dôvodov nie ste vo svojom počítači a stále chcete získať heslo. Existuje však pomôcka, ktorá tomu môže pomôcť. Otvorte novú kartu pomocou Ctrl + T, typ chrome: // flags v paneli s adresou a stlačte vstúpiť. Prejdite nadol alebo použite funkciu vyhľadávania (Ctrl + F) až Používateľské rozhranie nástroja Google Password Managernájsť.

kliknite na Prepnúť alebo povolenéa kliknite na spodnú časť obrazovky Reštartuj teraz alebo Reštart. Chrome sa reštartuje a znova otvorí vaše otvorené okná a karty. Vráťte sa na stránku Nastavenia a znova otvorte správcu hesiel. Kliknite na vyhliadka teraz zobrazí heslo bez vyžadovania hesla vášho operačného systému.

Poznámka: Tieto takzvané „príznaky“ sú vždy vo vývoji a Google môže príznak zakázať alebo zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

V ponuke Heslámôžete tiež kliknúť na Skontrolujte heslá. Prehliadač Chrome potom skontroluje, či nedošlo k napadnutiu vašich hesiel. Ak chcete zmeniť heslá, môžete kliknúť na Zobraziť a spravovať uložené heslá vo vašom účte Google. Potom môžete zmeniť heslo pre každý web.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found