Preskúmanie

5 aplikácií s budíkom, ktoré vás vytiahnu z postele

Ak sa ráno automaticky nezobudíte z mäkkého slnečného žiarenia dopadajúceho na vašu tvár, zo zvuku cvrlikania vtákov alebo z chrápania partnera vedľa vás, potom je čas nastaviť hlasný budík. Väčšina smartphonov má prirodzene štandardnú funkciu budíka, ale týchto päť aplikácií s budíkom ponúka to niečo navyše, aby ste sa dostali z postele.

Budík Xtreme

Našťastie Alarm Clock Xtreme nie je lodný klaksón, ktorý vám fúka do ucha o 6:30 ráno. To je samozrejme možné, ak sa vám páči. V samotnej aplikácii si môžete zvoliť niekoľko zvukov budíka, ktoré sa líšia od hudby v telefóne, vyzváňacieho tónu alebo rádia online.

Budík môžete pomenovať, ak si chcete želať dobré ráno alebo si potrebujete niečo pripomenúť. Môžete tiež nastaviť rôzne možnosti funkcie opakovaného budenia. Od otriasania telefónom, jednoduchého stlačenia tlačidla alebo dokonca od riešenia malých matematických úloh. Ak ste matematiku zvládli uspokojivo, budík vám umožní ďalších desať minút spánku. Okrem toho môže táto aplikácia sledovať aj váš spánkový rytmus. Za týmto účelom ste telefón položili so sebou do postele a ráno vám oznámi, ako pokojne alebo nepokojne ste spali.

Android

Alarmy

Táto aplikácia tiež robí všetky druhy trikov a trikov, vďaka ktorým vás dostane z postele čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. Okrem výpočtov táto aplikácia umožňuje fotografovať ešte pred vypnutím budíka. Tieto fotografie si môžete ľahko nastaviť sami. Vyberte si objekt, ktorý je ďaleko od vašej postele, aby ste museli vstávať, aby ste vypli budík.

Alarmy má tiež vizuálne príťažlivý dizajn s možnosťou nastavenia rôznych farebných tém. Aplikácia vedie denný záznam o tom, kedy ste vstali a ktorú možnosť ste si vybrali na vypnutie budíka. Takto ľahko získate prehľad o svojom každodennom rannom rytme!

iOS / Android

Dobré ráno

Dobré ráno má jednoduché a prehľadné rozhranie. Hodiny sú najdôležitejšou vecou tejto aplikácie, ale hore tiež okamžite uvidíte predpoveď počasia, ak aplikácii dáte povolenie na zobrazenie vašej polohy. Okrem toho má táto aplikácia aj možnosť sledovať váš spánkový rytmus.

Na Dobré ráno je pekné to, že vám nielen pomôže vstať, ale pomôže vám aj zaspať. Priamo z domovskej obrazovky si môžete zvoliť prehrávanie upokojujúceho zvuku praskania ohňa. Po pol hodine sa tento zvuk zastaví.

iOS / Android

Včasný poplach

Early Bird Alarm má zjednodušujúci dizajn, ale je atraktívny a prehľadný na pohľad. V hornej časti môžete zvoliť pridanie kalendára do aplikácie, nastavenie budíka alebo použitie časovača a stopiek. Pri spustení aplikácie sa okamžite zobrazí výzva na preferenciu farieb, aby aplikácia okamžite zodpovedala vašim želaniam.

Veselé sú zvonenia, s ktorými sa môžete prebudiť. Od vojenskej trúby po apokalyptický nálet až po kohútik s kohútmi. Ak nič z toho neznie lákavo, môžete si jednoducho zvoliť jedno z dostupných zvonení alebo skladieb z telefónu. Je to tiež funkcia, ktorá telefónu krátko povie čas. Tieto nastavenia nájdete v časti nastavenie budíka.

Android

Lesný budík

S budíkom Forest si seba predstavujete v dažďovom pralese. Tento budík inšpirovaný prírodou zobrazuje nádherné fotografie prírody na pozadí, ktoré sa denne menia. Prebudí vás vábnička exotických vtákov. Nebezpečenstvo toho samozrejme je, že o Magickom Tarzanovi budete čoskoro iba snívať.

Ďalej je to veľmi jednoduchá aplikácia budíka, ktorá vás jednoducho chce ráno odpískať z postele.

Android