Ako

Mrzne váš smartphone Samsung Galaxy? Toto je riešenie

Samsung Galaxy S6 je jedným z najlepších inteligentných telefónov súčasnosti a jeho predchodcovia pre Android sa dostali na prvé miesto v mnohých zoznamoch. Zaseknúť sa však môže každý smartphone, dokonca aj tie slušné smartfóny Samsung Galaxy. Tu sa dozviete, ako obnoviť váš telefón Galaxy, ak sa to stane.

Mäkký reset

Mäkký reset je najmenej dôsledný spôsob, ako znova uviesť váš smartphone do činnosti. Nejde o nič iné ako reštart operačného systému, pretože to často funguje aj s počítačmi typu PC. Na modeloch Samsung Galaxy podržte na vypínači stlačené a zvoliť Vypnúť. Počkajte, kým sa telefón úplne nevypne, a znova ho zapnite opätovným stlačením a podržaním vypínača na niekoľko sekúnd. Prečítajte si tiež: Recenzia Samsung Galaxy S6 edge +.

Tvrdý reštart

Ak to nepomôže, musíte prijať prísnejšie opatrenia. Ak je vaša Galaxy zamrznutá, môžete ju často reštartovať pomocou vypínač asi na desať sekúnd. To je obzvlášť užitočné, ak je obrazovka zamrznutá alebo ste zaseknutí v konkrétnej aplikácii. V mnohých prípadoch to váš problém vyrieši.

Ďalším spôsobom, ako vykonať tvrdý reset, je použitie vypínač, domovské tlačidlo a tlačidlo zníženia hlasitosti súčasne. Potom v zobrazenej ponuke stlačte znova tlačidlo zníženia hlasitosti reštartovať Galaxy Je to trochu hádanka (samozrejme, že to nechcete urobiť náhodou), ale mohlo by to byť len tým, že to váš problém zrazu vyrieši.

Od modelu Galaxy S6 už špičkové modely spoločnosti Samsung nie sú vybavené vyberateľnou batériou. Máte starší model? Potom môžete z vyššie uvedených krokov tiež vybrať batériu zo zariadenia. To má rovnaký účinok ako úplný reset.

Obnovte výrobné nastavenia Galaxy

Ak má vaše zariadenie Galaxy S chyby, ktoré nemožno vyriešiť pomocou tvrdého resetu, možno budete musieť zvážiť obnovenie továrenských nastavení. Vaše zariadenie sa potom resetuje na nastavenia, ktoré malo, keď vyšlo z výroby. Veľkou nevýhodou toho je, že stratíte všetko: nastavenia, kontakty, fotografie, všetko sa vymaže. Ak nemáte zálohu svojich údajov, je to vaša posledná možnosť.

Ak chcete obnoviť výrobné nastavenia, zadajte nastaveniemenu do Účty. kliknite na Zálohovanie a obnovenie a potom ďalej Obnovte továrenské údaje. kliknite na Resetujte zariadenie a potom ďalej Odstrániť všetko.