Preskúmanie

5 najlepších bezplatných flash aplikácií pre Android a iOS

Prichádza sviatok a polícia naznačila, že budú blikať oveľa častejšie. To vám môže ušetriť veľa peňazí, ak viete, kde sú radary! Tu si môžete prečítať o najlepších bezplatných aplikáciách radarov, ktoré vás môžu varovať pred radarmi na cestách.

Flitsmeister

Mnoho rozhlasových staníc hlási rýchlostné radary na základe Flitsmeister. Ako aplikácia vo vašom smartfóne vás aplikácia upozorní na dopravné zápchy, mobilné radary, pevné radary, práce na ceste, uzavreté jazdné pruhy, nehody a dokonca aj približujúce sa sanitky. Od príchodu Flitsmeisteru sa počet flash aplikácií v digitálnych obchodoch, zhodou okolností, výrazne znížil? Flitsmeister je zadarmo, ak nechcete vidieť reklamy, aplikácia vás bude stáť 8,99 eura ročne.

Stiahnite si Flitsmeister pre Android a iOS.

ANWB Na ceste

S aplikáciou ANWB dostávate zhruba rovnaké upozornenia ako pri Flitsmeister, ale s trochu ďalšími podrobnosťami. Okrem dopravných informácií získate aj aktuálne ceny pohonných hmôt z viac ako 4 000 čerpacích staníc, ceny parkovania vo viac ako 160 mestách a môžete uložiť polohu svojho automobilu. Pre túto aplikáciu musíte najskôr vytvoriť účet ANWB na ukladanie trás. Aj keď neexistuje priame vedenie po trase, je možné kombinovať niekoľko trás.

Stiahnite si ANWB Onderweg pre Android a iOS.

FlashNav

Aplikácia FlitsNav nemá zabudovanú navigáciu. Táto aplikácia vám má pomôcť, keď napríklad ako navigáciu používate Mapy Google. FlitsNav meria vašu rýchlosť na základe vášho signálu GPS a zobrazuje dopravné informácie o najbližších cestách. Z mapy môžete čítať dopravné zápchy aj radary a sami sa môžete rozhodnúť, z akej vzdialenosti chcete dostávať hlásenie z radarov.

Stiahnite si FlitsNav pre Android a iOS.

Radary a Traffic Netherlands od spoločnosti Sygic

Okrem detektora blesku funguje aplikácia Sygic aj ako monitor rýchlosti a dashcam. Okrem toho si môžete uložiť predchádzajúce trasy a neustále vidieť maximálnu rýchlosť. Bohužiaľ musíte zaplatiť za množstvo funkcií; ročné predplatné stojí 4,99, zatiaľ čo Flitsers en Verkeer Nederland môžete používať celý život za 10,99.

Stiahnite si rýchlostné radary a Traffic Netherlands pre Android a iOS.

Waze

Aplikácia Waze je navrhnutá možno najlepšie zo všetkých. Po jednoduchom nastavení adresy domova a práce môžete okamžite odísť a uvidíte radary na vašej trase. Môžete tiež naplánovať a uložiť trasy, takže pri odchode nemusíte zadávať adresu znova. Ak sa prihlásite pomocou svojho účtu na Facebooku, môžete svoje udalosti na Facebooku tiež prepojiť s Waze, ktorý vám automaticky poskytne navádzanie na trasu v deň udalosti.

Stiahnite si Waze pre Android a iOS.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found