Ako

Odkiaľ vieš, kto ťa na Facebooku nezrušil?

Strata priateľa na Facebooku nie je katastrofa. Ale nepríjemné je, že nie vždy viete, kto stlačil tlačidlo Zrušiť priateľstvo. Ak raz viete, na koho asi neurobíte dobrý dojem, nevedno to je veľmi frustrujúce. Našťastie nemusíte, vďaka Unfriend Notify.

Stiahnite si Unfriend Notify

Unfriend Notify je bezplatné rozšírenie pre Chrome, ktoré vás veľmi ľahko upozorní, že vás niekto znepriatelil, a čo je dôležitejšie, kto to urobil. Pred niekoľkými mesiacmi bolo rozšírenie k dispozícii aj pre Firefox, ale z nejakého dôvodu táto verzia už nie je k dispozícii.

Ak si chcete stiahnuť aplikáciu Unfriend Notify pre Chrome, prejdite v Chrome na stránku s rozšíreniami a kliknite na ikonu zadarmo nainštalovať rozšírenie. Potom kliknite na Pridať skutočne pridať rozšírenie. Chrome nemusíte reštartovať.

Unfriend Notify je bezplatné rozšírenie, ktoré vám ukáže, kto vás na Facebooku nezrušil.

Práca s Unfriend Notify

Po nainštalovaní rozšírenia sa po otvorení Facebooku zdá sa, že sa toho málo zmenilo. To je dobré, znamená to len to, že rozšírenie nie je veľmi invazívne a objaví sa iba vtedy, keď je to skutočne potrebné. Ak chcete použiť funkciu Zrušiť upozornenie, kliknite na svoju profilovú stránku na Facebooku a potom kliknite na Priatelia.

Zdá sa, že ani tu sa spočiatku nič nezmenilo, ale okrem nadpisu „Priatelia“ bola pridaná nová možnosť s názvom „Stratení priatelia“. Keď na toto kliknete, na prvý pohľad uvidíte, ktorí priatelia sa rozhodli s vami rozlúčiť. Keď teraz kliknete na túto možnosť, počítadlo bude stále na nule. To však, bohužiaľ, neznamená, že nikto neklikol na priateľov, pretože zoznam vašich priateľov sa aktualizuje až od okamihu, keď použijete rozšírenie. Inými slovami, nainštalujte a pozrite sa znova o týždeň a dúfajte, že počítadlo je stále na nule.

Počítadlo bude spočiatku na nule, ale odteraz sa budú sledovať akcie nepriateľov.