Preskúmanie

Easy Computing Studio Webdesign 5 Pro

Na vytvorenie dobre vyzerajúcich webových stránok pomocou aplikácie Studio Webdesign Pro 5 nepotrebujete žiadne znalosti kódu HTML. Vďaka niekoľkým desiatkam šablón pripravených na použitie je veľmi ľahké zostaviť si vlastný web, blog alebo informačný bulletin.

Farby môžete upraviť v okamihu a vkladanie textových polí, fotografií alebo fotogalérií, odkazov alebo navigačných panelov je tiež veľmi jednoduché. Jednoduché je aj vkladanie pokročilejších prvkov, napríklad informačných kanálov RSS, videí YouTube, fotogalérií Flickr, máp Google Maps alebo podcastov. Vďaka novému panelu nástrojov Rýchly štart v dolnej časti obrazovky máte vždy všetky prvky na dosah. Ak chcete zadávať takzvané inteligentné objekty, ako sú počítadlá, fóra, prieskumy verejnej mienky, položky blogov alebo kanály RSS, musíte sa najskôr bezplatne zaregistrovať v serveri Serif Web Resources.

Úpravy fotografií je možné vykonať rýchlo vo Photo Lab bez použitia iného softvéru na úpravu fotografií. Odstráňte červené oči, orežte, použite filtre a efekty: všetko je možné. A vďaka aplikácii Cutout Studio môžete dokonca odstrániť rušivé pozadie.

Vďaka šablónam pripraveným na použitie je vytvorenie webovej stránky veľmi jednoduché.

Profesionálne výsledky

Štúdio Webdesign 5 má tiež niekoľko významných noviniek v oblasti elektronického obchodu. Napríklad teraz je oveľa jednoduchšie zbierať platby alebo dary cez PayPal. Vďaka funkcii Sandbox je dokonca možné otestovať vaše tlačidlá PayPal po jednom pred uvedením vášho webu online. Nová je aj možnosť ponúkať online rezervácie napríklad miestností, stolov alebo stretnutí na vašom webe. Prajete si zarobiť si nejaké peniaze na svojom webe? Potom môžete na svojom webe zverejniť reklamy Google AdSense. Návštevy môžete analyzovať pomocou služby Google Analytics.

Ste s webovou stránkou úplne hotoví? Potom môžete nechať svoj web automaticky skontrolovať, či neobsahuje chyby, a potom všetko zverejniť online. Keď urobíte zmeny neskôr, nové položky môžete nahrať iba pomocou možnosti Rýchle zverejnenie. Veľmi silným prínosom je nový systém správy obsahu, ktorý vám umožní upravovať webový obsah na mieste bez nutnosti použitia Studio Webdesign. Toto veľmi uľahčuje publikovanie noviniek alebo iných dôležitých správ na vašom webe z ľubovoľného počítača pripojeného k internetu.

Sprievodca veľmi ľahko pridáva tlačidlá PayPal na vaše stránky.

Záver

Aplikácia Easy Computing poskytuje v aplikácii Studio Webdesign 5 Pro veľmi výkonný a užívateľsky prívetivý balík. Inovácie sú premyslené a šikovné. Tí, ktorí za toto balenie považujú sto eur príliš veľa, si môžu kúpiť základnú verziu za polovičnú cenu. Nie je však možné vytvárať fóra, pulty, formuláre, zoznamy adries, chatovacie boxy alebo prieskumy verejnej mienky.

Easy Computing Studio Webdesign 5 Pro

cena € 99,95

Jazyk Holandsky

Stredná 2 disky CD-ROM

Skúšobná verzia Nie je k dispozícií

OS Windows XP / Vista / 7

Požiadavky na systém Pentium 4, 1 GB RAM, 855 MB miesta na pevnom disku

Tvorca Ľahké výpočty

Rozsudok 8/10

Pros

Holandsky

Užívatelsky prívetivý

Krásne prepracované rozhranie

Profesionálne funkcie elektronického obchodu

Negatíva

Iba elektronický manuál

Počet šablón môže byť ešte rozsiahlejší

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found