# značkovýobsah

HiDrive: pristupujte k svojim súborom kedykoľvek a kdekoľvek

Pravdepodobne vám už nebudeme musieť hovoriť, čo je cloud a prečo je také pohodlné ukladať doň vaše súbory. Nevýhodou je často to, že hlavné cloudové služby sú v rukách strán, ktoré tiež zarábajú na obsahu, ako sú Google a Microsoft, a môžeme si predstaviť, že máte obavy o ochranu súkromia. Našťastie existujú aj poskytovatelia cloudových služieb, ktorí ukladajú vaše súbory na európskych serveroch, a preto musia tiež dodržiavať európsku legislatívu o ochrane súkromia. Strato je jednou z takýchto párty a s HiDrive spoločnosť zriadila veľmi všestrannú cloudovú službu, ktorá vám umožní nielen ukladanie súborov.

#brandedcontent - Tento článok bol vytvorený v spolupráci so spoločnosťou Strato.

HiDrive je v podstate iba služba ukladania dát, čo znamená, že všetky dôležité súbory môžete bez problémov uložiť do cloudu Strato. K dispozícii sú štyri balíčky, a to balík 100 gigabajtov, 500 gigabajtov, 1 terabajt (špeciálna ponuka čítačky nájdete v poli) a dokonca 3 terabajty. Kapacitu úložiska môžete rozšíriť na minimálne 5 TB. Počet súborov, typ súborov ani veľkosť jednotlivých súborov nie sú nijako obmedzené. Strato tiež zabudovalo do možnosti end-to-end šifrovania v softvéri Windows HiDrive. To znamená, že vaše údaje sú šifrované vami nakonfigurovaným kľúčom, takže údaje môžete dešifrovať iba vy (to nemôžu ani správcovia platformy HiDrive). Bežne stojí táto funkcia 2 eurá mesačne, ale táto funkcia je zahrnutá v propagácii čítačky (pozri rámček).

1 TB cloudového úložiska, iba za 1 euro na celý rok!

Akciový balíček HiDrive 1 TB teraz stojí celý prvý rok 1 euro, potom zaplatíte 6 eur mesačne. Tento balíček stojí bežne 7,50 eur mesačne, takže ako čitateľ ušetríte v prvom roku 89 eur a potom natrvalo ušetríte 1,50 eur mesačne!

Okrem toho sú v tomto balíku natrvalo zahrnuté nasledujúce funkcie zadarmo:

  • Záloha zariadenia (zvyčajne 2 eurá mesačne)
  • End-to-end šifrovanie (zvyčajne 2 eurá mesačne)
  • Dvaja ďalší používatelia (zvyčajne 4 EUR mesačne)

Toto je ďalšia výhoda vo výške 8 eur mesačne! Chcete to využiť? Potom rýchlo prejdite na: www.strato.nl/actie

Jednoduché nahrávanie

Súbory môžete samozrejme vkladať na svoj HiDrive pomocou softvéru, ale mimoriadne užitočné je, že to možno vykonať aj prostredníctvom e-mailu. V správcovi súborov môžete nakonfigurovať nahrávanie e-mailov pre priečinok podľa vášho výberu. Toto dáva priečinku jedinečnú e-mailovú adresu. Ak (alebo niekto iný) pošlete e-mail s prílohou na túto adresu, príloha sa automaticky skončí vo vašom priečinku HiDrive. Ak chcete spolupracovať s ostatnými, môžete tiež vygenerovať odkaz, ktorý ostatným umožní nahrávať súbory do konkrétneho priečinka, a to aj bez účtu HiDrive. Ak majú účet HiDrive, môžete s ostatnými spolupracovať vo verejnom priečinku, čo uľahčuje zdieľanie súborov. Takto získate optimálnu flexibilitu.

Zdieľajte kdekoľvek

HiDrive podporuje obrovské množstvo protokolov pripojenia, konkrétne ftp / ftps, webdav, smb / cifs, rsync, scp & git. Ak to pre vás nič neznamená, zaistí vám to prístup k súborom a správu všetkých druhov. Napríklad ako sieťová jednotka na zálohovanie, ale tiež ako mediálny server, aby ste si bez problémov mohli prezerať zvuk, fotografie a videá na svojej konzole alebo mediálnom boxe. Všetky tieto protokoly si môžete za pár eur na mesiac pridať na svoj účet. Tieto protokoly vám tiež pomôžu vytvoriť záložné kópie vašich webových stránok. Predpokladajme, že používate WordPress, a potom v kombinácii s balíkom protokolu a doplnkom BackWPup môžete ľahko automaticky ukladať kópie svojich webových stránok na HiDrive.

Vďaka flexibilite HiDrive môžete s cloudovým úložiskom ísť všetkými smermi. Napríklad ak máte NAS od spoločnosti Synology, môžete vďaka protokolu rsync synchronizovať dáta cez tento server s HiDrive. Ak máte ešte väčšie plány, HiDrive ponúka vlastné API. To vám umožní integrovať HiDrive priamo do vašich vlastných projektov. Jednotlivé súbory alebo priečinky môžete ľahko zdieľať pomocou odkazu. Tento odkaz na zdieľanie môžete chrániť heslom a poskytnúť mu konkrétnu dobu platnosti.

Záloha zariadenia

Skvelou vlastnosťou HiDrive je, že si môžete zálohovať svoje zariadenie so systémom Android alebo iOS. Ešte pohodlnejšie je, že tieto zálohy môžete obnoviť aj naprieč platformami, inými slovami: zálohu iOS môžete obnoviť na zariadenie s Androidom a naopak (samozrejme sa to týka iba údajov, kontaktov, súborov atď.). Túto funkciu si môžete bežne pridať na svoj účet za 2 eurá mesačne; táto funkcia je zahrnutá v ponuke v rámci a vy tak trvale ušetríte 2 eurá mesačne.

Mobilná aplikácia HiDrive navyše zaručuje, že skener už nikdy nebudete potrebovať. Stlačením tlačidla môžete ľahko skenovať dokumenty, ktoré sa potom automaticky uložia do priečinka na vašom účte HiDrive. Text je potom možné vyhľadať a vybrať. Záloha zariadenia samozrejme nie je k dispozícii iba pre vaše mobilné zariadenia, súbory môžete tiež uložiť na svojom notebooku a počítači ako zálohu na HiDrive, aj keď to samozrejme závisí od toho, koľko miesta na to potrebujete.

Už nikdy neprehrať

S HiDrive sa už nikdy nemusíte obávať straty dát. Čo však s údajmi v samotnom vašom účte HiDrive? Najskôr ich, ak chcete, môžete sprístupniť offline, aby ste k nim mali prístup bez pripojenia na internet. Okrem toho môžete ľahko získať späť odstránené súbory vo svojom účte HiDrive pomocou automatického alebo manuálneho zálohovania. Vy rozhodujete o tom, ako často sa má HiDirve zálohovať. Tieto zálohy potom môžete obnoviť niekoľkými kliknutiami myšou.

Chcete tiež 1 TB cloudové úložisko so zľavou? Potom rýchlo choďte na www.strato.nl/actie.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found