Preskúmanie

Serif WebPlus X7 - vytváranie webových stránok bez HTML

Vytvorenie vlastnej webovej stránky je hračkou, ak si chcete kúpiť Serif WebPlus X7. Pomocou tohto webového editora môžete zostavovať webové stránky bez použitia zložitého kódového jazyka. Je pekné, že nemusíte robiť žiadne ústupky, pretože program na návrh má veľa možností.

Serif WebPlus X7

cena:

€ 74,99

Jazyk:

Angličtina

OS:

Windows XP / Vista / 7/8

Webová stránka:

www.serif.com

8 Skóre 80
  • Pros
  • Veľa funkcií
  • Desiatky šablón
  • Vhodný na mobil
  • Negatíva
  • Užívateľské prostredie

Všetky nástroje na vytváranie vlastných webových stránok sú k dispozícii v dizajnovom okne WebPlus X7. Toto robí užívateľské rozhranie veľmi zaneprázdneným, ale na druhej strane nemusíte pre prístup k určitým funkciám otvárať všetky druhy ďalších okien. Nové štartovacie okno vám pomôže na vašej ceste. Môžete to použiť na prezeranie pokynov a výber vhodnej šablóny.

Je vhodné, aby ste okamžite pridali požadované stránky, napríklad kontaktný formulár a prezentáciu. Môžete samozrejme tiež vytvoriť novú webovú stránku od nuly.

V novom úvodnom okne si môžete vybrať medzi desiatkami šablón.

Pridajte objekty

V dizajnovom okne sú pre vás pripravené rôzne pripravené objekty, ktoré môžete na stránku jednoducho pridať, napríklad obrázok, ilustráciu, video, kalendár, navigačné menu, vyhľadávací panel, mapu a sociálne médiá. Podpora niektorých funkcií HTML5 je nová. Napríklad pridáte video na stránku, ktorú si môže každý návštevník pozrieť bez doplnku prehľadávača.

Plusom je, že môžete optimalizovať webovú stránku tak, aby sa zobrazovala na tablete a smartfóne. Serif taktiež vylepšil okno návrhu formulára. Teraz máte viac možností, ako si túto časť upraviť podľa svojich predstáv. Len čo je webová stránka dokončená, všetko online umiestnite priamo. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať správne podrobnosti o serveri od vášho poskytovateľa hostingu.

Záver

Spoločnosť Serif dodáva s programom Serif WebPlus X7 cenovo dostupný program na vytváranie krásnych webových stránok. Vďaka podpore rôznych moderných funkcií je softvér vhodný pre fanúšikov, ktorí chcú zverejniť slušný web.

Môžete napríklad integrovať sociálne siete a vložiť videá vo formáte HTML5. Je výhodné, že vydavateľ nedodáva všetky druhy pomocných aplikácií, aby sa používatelia mohli sústrediť na jedno užívateľské prostredie. Začiatočníkom chvíľu trvá, kým si zvyknú na zabalené rozhranie. Holandský preklad bohužiaľ nie je k dispozícii.

Na stránku v návrhovom okne môžete jednoducho pretiahnuť objekty, ktoré chcete pridať do návrhového okna.