Preskúmanie

Inteligentný aktualizátor ovládačov 3.0

Systém Windows inštaluje ovládač (nazývaný tiež ovládač) pre všetky zariadenia vo vašom počítači a okolo neho. Nové verzie ovládačov opravujú problémy alebo zlepšujú výkon vášho počítača. Tieto ovládače možno nájsť na webových stránkach výrobcu, ale ich hľadanie je pre mnoho ľudí krokom príliš ďaleko. Systém Windows 7 má dobrú integrovanú funkciu v podobe služby Windows Update na automatickú aktualizáciu ovládačov od známych výrobcov prostredníctvom Internetu, avšak určitú pomoc by mohli využiť aj iné verzie systému Windows.

Aplikácia Smart Driver Updater skontroluje váš počítač a skontroluje na internete, či sú k dispozícii nové verzie ovládačov. Nájdené ovládače sa potom nainštalujú pomocou niekoľkých kliknutí myšou. Je to obzvlášť užitočné pre trochu staršie počítače so systémom Windows XP / Vista, ale program Smart Driver Updater funguje aj pod Windows 7. Buďte opatrní, ak používate tento freeware. Inštalácia nových ovládačov nie je bez rizika. Ak nie ste pokročilým používateľom počítača, odporúča sa to, iba ak máte problémy s určitým hardvérom. Aplikácia Smart Driver Updater má zabudovanú funkciu, ktorá vytvára bod obnovenia systému Windows, aby ste mohli v prípade problémov obnoviť systém. Aplikácia Smart Driver Updater bola v čase písania článku bezplatná, ale vzhľadom na to, že za ďalší softvér od tvorcov je potrebné platiť, očakáva sa, že aj z neho sa jedného dňa stane platobný program. Takže buďte rýchli!

Aplikácia Smart Driver Updater vyhľadá nové ovládače z nainštalovaného hardvéru.

Inteligentný aktualizátor ovládačov 3.0

Freeware

Jazyk Angličtina

Stiahnuť ▼ 3,8 MB

OS Windows 2000 / XP / Vista / 7

Požiadavky na systém Neznáme

Bezpečnosť

Žiadny z približne 40 antivírusových programov nevidel v inštalačnom súbore nič podozrivé. Pokiaľ v čase zverejnenia môžeme zistiť, je bezpečné stiahnuť inštalačný súbor. Ďalšie informácie nájdete v úplnej správe o detekcii na webe VirusTotal.com. Ak je teraz k dispozícii nová verzia softvéru, môžete súbor kedykoľvek znova prehľadať prostredníctvom servera VirusTotal.com.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found