Preskúmanie

Ľahká tlačiareň plagátov 2.0.3.0

Existuje veľa prípadov, kedy by ste chceli vytlačiť niečo väčšie, ako je veľkosť, ktorú vaša tlačiareň zvládne. Našťastie je tiež možné tlačiť gigantické obrázky bez kopírovania pomocou gigantickej tlačiarne pomocou tlačiarne Easy Poster Printer.

Keď hovoríme o veľkých, môžu vás napadnúť rozmery ako A3, A2 alebo ešte väčšie. Nielen, že tieto typy rozmerov nie sú pre tlačiareň Easy Poster Printer problémom, program dokáže dokonca zvládnuť maximálnu veľkosť 20 x 20 metrov. Spôsob, akým sa to stane, je ľahké uhádnuť: vybratý obrázok sa naseká na kúsky, ktoré potom spoločne vytlačíte a prilepíte. Príjemné (a nevyhnutné) je, že program zohľadňuje skutočnosť, že väčšina tlačiarní nedokáže vytlačiť celý hárok, a zohľadňuje biele okraje, pokiaľ ide o veľkosť. Účinne to znamená, že ak si vyberiete napríklad A3, nakoniec použijete viac papiera ako A3 a že keď všetko nalepíte dokopy, budete mať vlastne obrázok A3. Príjemné na tom je, že môžete znova vytlačiť aj jednotlivé časti plagátu, takže v prípade, že sa niečo pokazí (napríklad prilepením), nemusíte znova tlačiť celé umelecké dielo cez tlačiareň.

Váš obrázok je rozdelený na oblasti, ktoré môžete vytlačiť úplne alebo jednotlivo.

Žiadne varovanie pred rozlíšením

Je zrejmé, že nemôžete vyhodiť každý obrázok do povetria, pretože ak je vaša fotografia príliš malá, konečný výsledok sa zmení na rozmazaný a zrnitý obrázok. Program bohužiaľ nevydáva varovanie pred rozlíšením. Aj keď si stránky môžete priblížiť pomocou lupy, v programe špeciálne navrhnutom na niečo také by nemalo chýbať upozornenie na kvalitu. Proces je v zásade dosť automatický, môžete otvoriť obrázok, zvoliť formát a vytlačiť ho. Pre väčší vplyv máte možnosti na úpravu počtu strán hore alebo dole a na nastavenie hrúbky orezaných čiar. Nie je jasné, aký to má efekt, a príručka ponúka len malú úľavu, takže tlač a vyskúšanie sú cestou, ako zistiť, čo presne táto možnosť ponúka, a to je škoda.

Venujte zvýšenú pozornosť zväčšenému pohľadu, aby ste zistili konečný výsledok.

Rýchle a jednoduché

Otázkou však je, či tieto možnosti niekedy využijete. Zdá sa, že program je zameraný hlavne na to, aby dokázal vytlačiť nádherný obrovský plagát bez väčších problémov, a tento program je určite úspešný. Ak chcete úplnú kontrolu a všetko perfektne prispôsobené vašim želaniam, potom nemusí byť tlačiareň Easy Poster Printer tou ideálnou voľbou, ale ak hľadáte rýchle a jednoduché riešenie, potom je tento program ideálny a budete mať k dispozícii gigantické tlačoviny v ruky do pol hodiny.

Ľahká tlačiareň plagátov 2.0.3.0

Freeware

Jazyk Angličtina

Stredná 5,55 MB stiahnutie

OS Windows XP / Vista / 7 (32 a 64 bit)

Požiadavky na systém 42,3 MB miesta na pevnom disku

Tvorca Brian Niels Bergh

Rozsudok 7/10

Pros

Vytvárajte obrie plagáty rýchlo a ľahko

Môže tlačiť jednotlivé časti plagátu

Negatíva

Nie v holandčine

Žiadne varovanie pred príliš nízkym rozlíšením

Možnosti ďalších možností nie sú jasné