Ako

Takto vo svojom prehliadači spustíte Popcorn Time

Streamovacia služba Popcorn Time je späť a teraz ju možno dokonca použiť v prehliadači na sledovanie filmov a seriálov. Tu vysvetľujeme, ako na to. Poznámka: Používanie služby je považované za veľmi nelegálne a je teda výlučne na vaše vlastné riziko.

Popcorn Time je program sťahovania, ktorý vám umožňuje nelegálne streamovať seriály a filmy cez BitTorrent. To znamená, že ich môžete začať sledovať okamžite a nemusíte čakať na dokončenie sťahovania. Prečítajte si tiež: Aké nebezpečné je používať Popcorn Time?

Popcorn Time bol predtým uvedený do režimu offline kvôli nelegálnej povahe streamovacej služby, teraz sa však objavila nová verzia, ktorá nevyžaduje inštaláciu klienta. Teraz je možné streamovať priamo z vášho prehliadača. Vďaka tomu je oveľa ťažšie opäť odstrániť Popcorn Time z internetu, pretože teraz môže ktokoľvek umiestniť túto službu na web.

Nainštalujte si čas torrentov

Ak chcete používať Popcorn Time, musíte si nainštalovať Torrents Time, doplnok prehliadača pre Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox a Safari. Po nainštalovaní tohto doplnku môžete kliknutím na torrent streamovať obsah z ľubovoľného webu, na ktorom je služba spustená. Film alebo epizóda série sa potom stiahnu a súčasne prehrajú vo vašom prehliadači vo videoprehrávači, ktorý je súčasťou doplnku. Na veľkej televíznej obrazovke je tiež možné obsah zobraziť prostredníctvom zariadení Chromecast, AirPlay a DLNA.

Doplnok Torrents Time ponúka zabudovanú sieť VPN, takže môžete cez zabezpečené pripojenie anonymne streamovať a sťahovať. Ak používate takúto nelegálnu službu, odporúča sa vždy používať VPN, aby nebolo možné zistiť vašu IP adresu. Ak stiahnete alebo distribuujete veľa nelegálneho obsahu, môžu to byť prísne pokutované. Používanie takýchto nelegálnych služieb je preto výlučne na vaše vlastné riziko.