Ako

Týmto spôsobom môžete selektívne blokovať žiadosti o priateľstvo na Facebooku

Na Facebooku môžete zrazu dostať žiadosť o priateľstvo od niekoho, koho vôbec nepoznáte. Túto požiadavku môžete samozrejme vymazať manuálne, pokiaľ sa to stane častejšie, je tiež možné tieto žiadosti automaticky zablokovať.

Je to dobrý nápad, pretože cudzinci sa často snažia ľuďom posielať žiadosti o priateľstvo, aby prenikli do ich kruhu priateľov. Robia to za účelom získania a / alebo odcudzenia osobných údajov týmto spôsobom. Existujú aktívne zoznamy spamov s aktívnymi používateľmi Facebooku. Prečítajte si tiež: 9 tipov, vďaka ktorým bude Facebook opäť zábavný.

Blokovať žiadosti

Automatickým blokovaním žiadostí o priateľstvo od cudzincov zaisťujete, že si nepridáte náhodne škodlivého človeka alebo neustále odmietate žiadosti od cudzincov. Týmto spôsobom ste navyše neviditeľní pre týchto ľudí so zlým úmyslom a často ste po chvíli automaticky odstránení z ich zoznamu spamov. Potom je často bezpečné jednoducho dostávať žiadosti o priateľstvo od všetkých.

V počítači PC alebo Mac prejdite na webovú stránku Facebooku a prihláste sa do svojho účtu. Kliknite na ikonu zámku v pravom hornom rohu stránky a kliknite na ikonu Kto ma môže kontaktovať?. Potom sa zobrazí výberová ponuka s možnosťami Každý a Priatelia priateľov. Ak vyberiete druhú možnosť, žiadosť o priateľstvo vám môžu poslať iba ľudia, ktorí sú priateľmi s vašimi priateľmi na Facebooku.

Ak chcete dostávať žiadosti od ľudí, ktorí nie sú priateľmi s vašimi priateľmi na Facebooku, môžete nastavenie po niekoľkých týždňoch resetovať. Každý dať. Dúfajme, že už nebudete na zozname spamov. Ak to bude opäť nudné, postup opakujte.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found