Ako

Pošlite vtipnú vianočnú správu s JibJab

Ak chcete poslať online vianočnú pohľadnicu, prirodzene očakávate viac ako obyčajnú správu. S JibJab robíte so sebou video na čele.

Krok 1: Vyberte video

Prejdite na www.jibjab.com a kliknite hore Všetky. Prejdite nadol a kliknite na Vianoce. Vyberte jednu z možností a uvidíte ukážkové video, ako by mohla vaša karta vyzerať. Najprv sa musíte zadarmo zaregistrovať, kliknite na Stať sa členom, zadajte svoje údaje a kliknite na Zaregistrujte sa pomocou e-mailu. Keď nájdete video, ktoré sa vám páči, kliknite na ikonu Vytvorte kartu.

Krok 2: Importujte fotografiu

Teraz musíte nahrať svoju fotografiu. To možno vykonať prostredníctvom webovej kamery, súboru v počítači alebo prostredníctvom Instagramu, Facebooku alebo Dropboxu. Zaistite, aby bola fotografia vašej tváre čo najjasnejšia, najlepšie funguje pasová fotografia. V ďalšom kroku musíte otočiť a zväčšiť tvár tak, aby vaše oči a ústa boli v rovnakej výške ako v príklade. Použite dva posúvače v dolnej časti alebo posuňte fotografiu pohybom myši hore, dole, doľava alebo doprava. Keď sú čiary pre oči a ústa priamo nad vašou fotografiou, kliknite na ikonu Ďalšie. V ďalšom kroku si určíte svoju čeľusť: trojuholníky by mali byť presne v rohoch úst, kruh by mal byť umiestnený medzi perami (alebo ak sa usmievate tesne pod hornými zubami). Štvorec si položíte na spodok brady. Zatvorte kliknutím na značku začiarknutia. Môžete pridať viac tvárí, napríklad členov rodiny. Kliknite na znamienko vedľa svojej vlastnej fotografie. Prejde vás videom a pre každú možnosť si vyberiete jednu z tvárí v dolnej časti. Zatvorte stlačením hotový kliknúť. Ak ste zadali iba svoju vlastnú tvár, vytvorí sa ukážka videa.

Krok 3: Zdieľajte video

V hornej časti je štandardne uvedené Veselé Vianoce! Ak chcete, zmeňte to na niečo iné. V dolnej časti teraz vyberiete jednu z možností zdieľania. Napríklad kliknite na Skopírovať odkaz ak chcete pridať odkaz na svoju vianočnú správu na osobný e-mail. Otvorte svoj poštový program, vyberte príjemcov a stlačením Ctrl + V pridajte odkaz na svoju poštu.