Ako

Poslať e-pohľadnicu? Na týchto stránkach nájdete vhodné digitálne pohľadnice

Map World a Map House boli kedysi známe stránky na posielanie elektronických kariet alebo elektronických pohľadníc. Tieto weby sa však zlúčili do veľkých webov, ktoré skutočne predávajú fyzické karty. Počítači! Totaal ťa vyhľadá tam, kde je ešte pekná elektronická pohľadnica na odoslanie.

Bumerang

Každý ich pozná, bezplatné vstupenky, ktoré často nájdete na chodbe krčmy alebo školy. Sú to karty Boomerang, kreatívne podniky často sponzorované spoločnosťami. To je však v poriadku, pretože chytráci z Boomerangu vedia správu zabaliť do takej vtipnej alebo očarujúcej karty, že ich pár rád chytíte. Nemusíte to robiť iba fyzicky, môžete to robiť aj digitálne.

Na webovej stránke Boomerang, jednej z mála holandských webových stránok, ktoré odosielajú digitálne mapy, nájdete pobrežie a rôzne najnovšie mapy, ktoré môžete posielať prostredníctvom sociálnych sietí alebo e-mailu. Môžete si dokonca vybrať medzi kartami, ktoré teraz nájdete „v koši“, alebo kartami za životný okamih alebo pocit.

Cez Boomerang môžete bezplatne poslať elektronickú kartu a rýchlo ju spojíte, pretože nie je veľa možností. To nie je vôbec potrebné: okrem mena a e-mailovej adresy odosielateľa a príjemcu stačí iba napísať správu. Ak predná strana karty ešte nehovorí hlasitosťou.

Americké pozdravy

Nenechajte sa odradiť názvom, našťastie sú elektronické mapy k dispozícii po celom svete a neexistujú tu žiadne obmedzenia. Existuje však limit, ktorý vás môže na American Greetings odradiť, pretože služba vás bude stáť 18 eur na celý rok. Z tohto dôvodu si môžete vybrať veľký výber elektronických pohľadníc, ktoré sa pravidelne aktualizujú.

Na rozdiel od Boomerangu ponúka AmericanGreetings niekoľko inteligentných kariet a sú o niečo klasickejšie. Zahrnuté sú aj niektoré kreslené karty, ale to, čo spoločnosť AmericanGreetings obzvlášť potrebuje, je to, čo sa dá urobiť navyše. K dispozícii sú karty s hudbou, ktoré je možné prispôsobiť niekomu na meno a dôvod karty, ale tiež grafické karty a možnosť pridať darčekovú kartu.

Možno to nie je najprívetivejší darček, pretože s elektronickou kartou s darčekovou kartou sa to zdá veľmi na poslednú chvíľu, ale ak je niekto na druhom konci sveta, také prekvapenie nie je také zlé.

Punchbowl

Zatiaľ čo mnoho webových stránok na odosielanie elektronických pohľadníc je dosť staromódnych, Punchbowl má o niečo modernejší vzhľad. Táto webová stránka vyzerá, akoby ste poslali fyzickú kartu, pretože okolo digitálnej karty je skutočne umiestnená digitálna obálka. Môžete si dokonca zvoliť, aký text sa objaví na obálke a ako bude pečiatka vyzerať.

Môžete si vybrať z bohatej ponuky leteniek: nie príliš veľa a ani málo. Okrem toho si tu môžete pridať darčekovú kartu. Musí to byť darčekové karty Amazon.

Na vnútornej strane karty máte dostatok priestoru na písanie a môžete si vybrať z rôznych farieb, typov písma a veľkostí písma. Pri odosielaní e-karty nie je potrebný účet, takže kartu môžete rýchlo odoslať bez zbytočných problémov.

Chybné karty

Chybné karty je možné z hľadiska nastavenia dobre porovnať s Boomerangom. Ponuka je jasná a s veľkým žmurknutím a nemôžete si vyberať všelijaké veci. Zadáte svoje meno a e-mailovú adresu príjemcu a môžete napísať správu, nemôžete si však zvoliť písmo alebo farbu písma.

Čo je na Wrongcards také pekné, sú dizajn a skutočnosť, že v súčasných udalostiach hrajú obrovskú úlohu. Nie je vhodné pre každého príjemcu, ale ak má niekto rád zábavu alebo temnejšie veci v živote, bude pravdepodobne spokojnejší s kartou Wrongcard ako s prehnanou dokonalosťou niektorých iných elektronických kariet.

Nemusíte platiť za svoju nesprávnu kartu alebo si vytvárať účet, takže ak máte naozaj na mysli, môžete zadať aj iné meno, aby ste si z niekoho urobili srandu. Ale v dnešnej dobe, keď už nám toho veľa prichádza, udržať to trochu pekné, že?