Preskúmanie

RarZilla Free Unrar 3.33

V našich článkoch sa často neočakávane odvolávame na komerčný archivačný softvér, ako sú WinZip a WinRAR. Existujú však aj bezplatné alternatívy, napríklad 7-Zip. RarZilla Free Unrar je tiež taký bezplatný nástroj, ktorý dokáže extrahovať iba rar súbory.

Rar je patentovaný archívny formát vytvorený softvérovou spoločnosťou Rarlab. Rar súbory sa nachádzajú hlavne v súboroch stiahnutých z internetu, napríklad v softvéroch alebo vo filmoch. Súbory sú často nasekané na malé kúsky, aby sa uľahčilo nahrávanie a sťahovanie a aby sa mohli ukladať na rôznych miestach. Na balenie a rozbalenie sa zvyčajne používa komerčný program WinRAR. Ak vás zaujíma iba extrakcia rar súborov, je RarZilla Free Unrar skvelou alternatívou.

Ak chcete extrahovať súbor, spustite program RarZilla a potom súbory presuňte do programu. Dostanete sa k nim tiež pomocou tlačidla Unrar pod záložkou RarZilla zadarmo UnRar. Ak ste sa počas inštalácie rozhodli prepojiť súbory rar s RarZilla Free Unrar, môžete súbory extrahovať priamo jednoduchým dvojitým kliknutím alebo kliknutím pravým tlačidlom myši na súbor rar vyberte Extrahovať!. Potom môžete určiť, kam chcete súbory, a program RarZilla Free Unrar ich extrahuje. Program tiež vie, čo má robiť s chránenými súbormi, pri rozbaľovaní si pýta heslo. RarZilla Free Unrar je jednoduchý program a robí presne to, čo sľubuje: extrahuje rar súbory, nič viac a nič menej.

Ešte malá kritika a varovanie: počas inštalácie sa odporúča nainštalovať nepríjemný panel s nástrojmi Ask. Inštalácii zabránite začiarknutím políčka Zahrnúť nástroj Ask (odporúčané) a potom stlačte tlačidlo inštalovať kliknúť.

RarZilla Free Unrar je alternatívou k platenému softvéru WinRar, ak chcete iba extrahovať súbory.

RarZilla FreeUnrar 3.33

Freeware

Jazyk Holandsky

Stiahnuť ▼ 3,7 MB

OS Windows 2000 / XP / Vista / 7

Požiadavky na systém Neznáme

Rozsudok 7/10

Pros

Nástroj na archiváciu zdarma

Robí svoju prácu dobre

Negatíva

Chaotický preklad

Nie je možné archivovať

Panel s nástrojmi počas inštalácie

Bezpečnosť

Žiadny z približne 40 antivírusových programov nevidel v inštalačnom súbore nič podozrivé. Pokiaľ v čase zverejnenia môžeme zistiť, je bezpečné stiahnuť inštalačný súbor. Ďalšie informácie nájdete v úplnej správe o detekcii na webe VirusTotal.com. Ak je teraz k dispozícii nová verzia softvéru, môžete súbor kedykoľvek znova prehľadať prostredníctvom servera VirusTotal.com.