Ako

Týmto spôsobom umožníte automatickému ukončeniu aplikácií pre Android

Je samozrejme úžasné počúvať hudbu v posteli. Ale je veľmi nepríjemné, keď zaspíte a vstanete o tretej ráno, pretože váš smartphone stále hrá. Našťastie na to existuje liek: Super jednoduchý časovač spánku pre Android.

Nainštalujte si veľmi jednoduchý časovač vypnutia

Ovládanie tejto aplikácie je v skutočnosti veľmi jednoduché. Hudobná aplikácia sa od prírody nevypína automaticky, pretože musíte byť schopní počúvať hudbu bez toho, aby ste ju museli neustále udržiavať aktívnu. Ale takáto aplikácia sa samozrejme nemôže zaregistrovať, keď ste zaspali (aj keď to by bolo možné pomocou senzorov v moderných smartfónoch). Aplikácia Super jednoduchý časovač spánku je preto jednoducho aplikáciou schopnou vypnúť inú aplikáciu.

Takáto aplikácia napríklad nie je možná v systéme iOS, pretože aplikácie nemajú žiadne práva na vzájomné blokovanie, ale v Androide máte do veľkej miery kontrolu nad tým, kto má aké práva na čo. Super jednoduchý časovač spánku si stiahnete z obchodu Google Play. Príjemným (a veľmi pravdepodobne neúmyselným) detailom je, že skratka aplikácie je SSST a tá samozrejme dokonale zapadá do samotnej aplikácie.

Vďaka bezplatnej aplikácii SSST môžete mať aplikácie zatvorené pomocou časovača.

Používanie veľmi jednoduchého časovača spánku

Po nainštalovaní SSST a spustení aplikácie sa okamžite zobrazí prehľad nastavených časovačov (samozrejme žiadny na začiatku). Pod pohárom Vyberte si aplikáciu, ktorú by ste chceli po stanovenom období spať, uvidíme sa stáť Všetky. Ak toto nastavenie ponecháte v pôvodnom stave, po uplynutí časovača sa všetky aplikácie zatvoria. Ak chcete byť konkrétnejší, stlačte Všetky a potom vyberte aplikáciu, ktorú chcete zavrieť.

Potom potiahnite rukoväť v kruhu a nastavte dĺžku časovača, napríklad 45 minút (maximum je 60 minút). Potom stlačte Nastaviť časovač vypnutiaa časovač sa spustí automaticky. Len čo to skončí, vybraná aplikácia (alebo aplikácie) sa zatvorí a nebude vás v noci budiť hudba, ktorá hrá ďalej.

Vyberte aplikáciu, ktorú chcete zavrieť, a nastavte čas. Zvyšok je samozrejmosťou.