Ako

Enlight Quickshot - profesionálne fotografie jedným kliknutím

Tí, ktorí milujú mobilné fotografie, by mali určite vyskúšať rôzne aplikácie Englight. Tu zvýrazníme Enlight Quickshot. Toto je užívateľsky prívetivá aplikácia, ktorá vám umožní upravovať fotografie profesionálnym spôsobom rýchlosťou blesku. Aplikácia takmer automaticky použije na vašu fotografiu správne nastavenia, ale ak chcete niečo iné, môžete vykonať aj manuálne úpravy.

Nainštalujte si aplikáciu

Enlight Quickshot si môžete zadarmo stiahnuť z App Store. Aplikácia je bohužiaľ k dispozícii iba pre iOS. Pri prvom použití aplikácie získate najskôr prehľad o rôznych možnostiach. Výukový program ukazuje, ako premeniť oblohu na fotografiu na šírku, automatické zvýšenie kontrastov a pridanie špeciálnych efektov. Pokračujte s Začať! potom okamžite dostanete ponuku uzavrieť si mesačné alebo ročné predplatné. Vypnite to stlačením krížika vľavo hore. Týmto spôsobom môžete najskôr zistiť, či sa vám aplikácia páči a či obsahuje dostatočné množstvo funkcií.

Kurz fotografie s vaším iPhone

Chcete viac tipov na profesionálne fotenie na vašom iPhone? Potom vyskúšajte fotografický kurz Tech Academy na svojom iPhone.

Automatické úpravy

Úpravy a filtre v aplikácii nájdete podľa predvolenej fotografie vraku. Ale radšej by ste hneď pracovali s vlastnou fotografiou? Potom klepnite na Fotografie v ľavom hornom rohu a povoľte aplikácii prístup k vášmu fotoaparátu pomocou Ok.

Skrz Mágia na paneli dole aplikácia automaticky upraví vašu fotografiu. Farby sa potom o niečo zahrejú, zvýšia sa kontrasty a všetko okamžite vyzerá ostrejšie. Vďaka OblohaPomocou tlačidla Predvoľby môžete rýchlo upraviť oblohu na svojej fotografii. Potom môžete posúvačom dokonca trochu posunúť oblohu. Vďaka Filtre a Účinky môžete ľahko poskytnúť svojej fotografii oveľa profesionálnejší výsledok. Ak ste so svojimi zmenami spokojní, môžete ich potvrdiť začiarknutím.

Ručné úpravy

Máte radšej kontrolu nad sebou? Môžete klepnúť raz Detaily. Tu môžete pomocou všetkých druhov posúvačov sami upraviť ostrosť, štruktúru alebo zrnitosť. Skrz Prispôsobiť môžete sa pohrať s kontrastmi, zmeniť živosť a tiene, pridať vinetáciu alebo zmeniť sýtosť a teplotu farieb. Chcete tiež orezať alebo otočiť fotografiu? Robíte to skrz Plodina. Tu nájdete funkcie na zmenu pomerov strán, narovnanie obrázka atď. S Uložiť kópiu, za tlačidlom zdieľania uložíte svoje úpravy.