Ako

Takto môžete uložiť fotografiu z Instagramu

Ak vidíte peknú fotografiu na Instagrame, možno budete tiež chcieť, aby ste ju mohli občas uložiť. Samozrejme, môžete urobiť snímku obrazovky na svojom telefóne alebo tablete, ale to je trochu ťažkopádne. Ľahšie je stiahnuť si aplikáciu, ktorá vám umožní sťahovať fotografie priamo z Instagramu. Týmto spôsobom môžete uložiť fotografiu z Instagramu.

Existuje niekoľko aplikácií, ktoré môžete použiť na ukladanie fotografií z iných účtov na Instagrame. Svoje vlastné fotografie môžete mať automaticky uložené, hneď ako ich zverejníte na Instagrame. Prejdite do svojho profilu a vyberte tri riadky vpravo hore. Vyberte nastavenia v časti „pôvodné správy“. Môžete skontrolovať možnosti ukladania zverejnených fotografií a videí do zariadenia.

Uložte pomocou Quicksave pre Instagram

Aplikácia, ktorá umožňuje sťahovať fotografie z niekoho profilu, je Quicksave (Android / iOS). Ak chcete uložiť fotografiu, spustite aplikáciu a zapnite posúvač „služba automatického sťahovania“. Vľavo dole sa vám zobrazí ikona Instagram. Ak otvoríte Instagram prostredníctvom aplikácie Quicksave, ste pripravení stiahnuť si fotografie z Instagramu.

Vyberte fotografiu, ktorú chcete stiahnuť, a vyberte tri bodky napravo od fotografie. Týmto sa otvorí ponuka. Vyberte si Skopírovať odkaz a aplikácia automaticky uloží fotografiu do vašej galérie.

Rovnakým spôsobom fungujú aj ďalšie aplikácie, ktoré si na tento účel môžete stiahnuť. Vyberte si aplikáciu, ktorá je podľa vás najjednoduchšia. Musíte len vyhľadať „uložiť Instagram“ v Playstore alebo Appstore.

Uložte pomocou počítača

Na uloženie fotografií z Instagramu do počítača môžete použiť program 4K Strogram. Toto je aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť pre Windows, macOS a Linux. Cez aplikáciu si môžete sťahovať fotografie a videá. Strogram ponúka aj možnosť sťahovania príbehov. Je tiež možné urobiť si zálohu svojho Instagram profilu. Aplikácia je zadarmo na stiahnutie.

Legálne?

V zásade z hľadiska ochrany súkromia, ale aj z hľadiska autorských práv nie je zámerom hromadne sťahovať obrázky od iných používateľov. Ak fotíte z profilu čisto na osobné použitie, stane sa z neho (trochu) iný príbeh, ale pred stiahnutím jeho fotografie sa oplatí požiadať fotografa o súhlas.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found