Ako

6 najlepších klávesníc pre Android

Získajte viac zo svojho smartphonu a tabletu výberom klávesníc pre Android, ktoré vám vyhovujú najlepšie. Google Play je plný bezplatných a platených aplikácií, ktoré majú rôzne funkcie a fungujú inak. Uvádzame pre vás najlepšie klávesnice pre Android, aby ste potom mohli experimentovať.

Testovali sme niekoľko klávesníc pre váš smartphone a uviedli sme tie najlepšie možnosti. Je dôležité poznamenať, že väčšina klávesníc má ako predvolený jazyk angličtinu, ale pre každú aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť holandský vstup. Musíte to urobiť manuálne, ale to je samozrejmé. Pri spustení aplikácií sa zobrazí otázka, ktorý jazyk chcete zvoliť ako vstupný jazyk.

Klávesnica Swiftkey

Klávesnica Swiftkey sleduje vaše použitie pri písaní a číta, ako efektívne píšete v percentách. Aplikácia počíta, koľkokrát ste Predpovedané slová a ako často sa rozhodnete ďalšie slová použit. Hlavným aspektom je, že získate lepší prehľad o používaní pri písaní.

Môžete tiež nastaviť funkcie klávesnice, ako napríklad použitie klávesov so šípkami a zobrazenie čísel s písmenami, aby ste zvýšili kvalitu klávesnice pre použitie v tablete. Klávesnica sa dá prispôsobiť tomu, ako ju chcete používať. A to nastavením malého zobrazenia, veľkého zobrazenia alebo rozdelenia klávesnice. Ak sa s tým trochu pohráte, automaticky sa dozviete, čo vám vyhovuje viac.

Cena: 3,99 eura

Skúšobná verzia: Áno

Stiahnite si SwiftKey

Klávesnica Swype

Klávesnica Swype je obzvlášť prístupná, ak často píšete v rôznych jazykoch. Túto aplikáciu môžete použiť na nastavenie dvoch jazykov súčasne, takže pri vytváraní slov dostanete návrhy v jednom jazyku a v inom jazyku. Môžete tiež napríklad automaticky vytvárať holandské a anglické slová, takže nemusíte neustále prepínať.

Swype tiež celkom dobre funguje, pokiaľ ide o znalosti slov a doplnky. Môžete synchronizovať zariadenia, aby ste aplikácii umožnili sledovať využitie slov na rôznych zariadeniach, takže vás klávesnica dokáže sledovať na rôznych zariadeniach a poskytne vám lepšie návrhy.

Všetky testované klávesové aplikácie ukazujú, že Swype je najlepší v prevode reči na text. Na iných klávesniciach sú slová pravidelne prijímané nesprávne a vypĺňané rôzne, pri aplikácii Swype dokonca aj pri dlhých a komplikovaných vetách moja obrazovka ukazovala hlavne to, čo som práve povedal. Ideálne, ak sa vám chvíľu nechce písať. Môžete písať dvoma prstami, aby boli vaše slová ešte rýchlejšie.

Cena: € 1,13

Skúšobná verzia: Áno

Stiahnite si klávesnicu Swype

GO klávesnica

Na rozdiel od ostatných rozsiahlych aplikácií pre klávesnicu je klávesnica GO Keyboard úplne zadarmo. To sa odráža na jednoduchosti klávesnice a na tom, že máte menej možností motívu ako v platených verziách. Nezabudnite, že veľa tém je potrebné zakúpiť za poplatok.

Klávesnica GO ponúka veľmi rozsiahle možnosti, čo sa týka symbolov, ale aj čínskeho jazyka. Existujú rôzne dialekty, ktoré si môžete vybrať, konkrétne zamerané na používanie čínskeho jazyka, čo je užitočné, ak v nich veľa komunikujete.

Môžete tiež presne určiť, koľko návrhov by mala aplikácia dať, keď píšete slová, napríklad štyri alebo päť. Vo väčšine prípadov je správne slovo uvedené už v prvých návrhoch. GO je tiež do značnej miery založený na použití smajlíkov.

Môžete si zadarmo stiahnuť klávesnicu Emoji pre aplikáciu a mať tiež prístup k stovkám predvolených symbolov a smajlíkov. Len tak nevidíte smajlíka ako emotikonu.

Cena: zadarmo

K dispozícii je skúšobná verzia: Nie

Stiahnite si GO Keyboard

Klávesnica typu AI PLUS

Klávesnica typu AI je pre tablet najjednoduchšia. Ponúka rýchle funkcie kopírovania, vystrihovania a vkladania. Môžete tiež skočiť na začiatok alebo koniec vety alebo vybrať všetok text naraz na tej istej klávesnici. Máte tiež prístup k desiatkam jazykov a môžete medzi nimi rýchlo prepínať prejdením prstom po medzerníku.

Typ ai. Keyboard je tiež najviac prispôsobiteľná aplikácia, ktorú sme testovali. Na základe panela farieb môžete dať každej časti klávesnice farbu, osvetliť určité zvýraznenia rôznymi farbami alebo inak zafarbiť akčné klávesy, ako napríklad kláves Shift a medzerník. To isté platí pre zobrazenie písmen na klávesoch.

Cena: € 4,59

K dispozícii je skúšobná verzia: Áno

Stiahnite si ai. Klávesnica typu PLUS

Gboard: Klávesnica Google

Mnoho telefónov s Androidom sa štandardne dodáva s klávesnicou Google. Ale nie vždy. Napríklad Huawei štandardne vybavuje svoje zariadenia SwiftKey. Ak to nechcete, jednoducho si znova nainštalujte vlastnú klávesnicu Google z Obchodu Play. Čo nie je vôbec katastrofa, pretože táto klávesnica disponuje aj niekoľkými užitočnými funkciami.

S Gboard môžete písať - naozaj -, ale vyhľadávač Google je tiež zabudovaný do klávesnice. Vyhľadávania môžete zadávať klepnutím na logo Google nad klávesmi. Štandardné je tiež hľadanie animovaných gifov. Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí Prekladač Google a hlasové zadávanie. Rovnako ako klávesnica Swype, aj Gboard rozpoznáva rôzne jazyky, bez toho, aby ste si museli niečo nastavovať sami.

Cena: zadarmo

Skúšobná verzia: Áno

Stiahnite si Gboard: Klávesnica Google

Fleksy klávesnica

Klávesnica Google nie je jediná, ktorá vám umožňuje vyhľadávať gify, pretože je tiež jednou z mnohých funkcií klávesnice Fleksy. Príjemné je, že sa môžete sami rozhodnúť, či túto funkciu chcete - alebo nie. Fleksy pre tento účel pracuje s rozšíreniami. Existuje niekoľko z nich a ako bezplatný používateľ ich môžete kombinovať až tri.

Pomocou rozšírení môžete svoju klávesnicu sprehľadniť, pridať ďalší rad čísel, aby ste ich mali vždy po ruke, alebo zavesiť aplikácie na skratky. Okrem toho klávesnica obsahuje stovky emodži, desiatky tém (niektoré musíte zaplatiť) a korekciu / predikciu textu v niekoľkých jazykoch súčasne, vrátane holandčiny.

Cena: zadarmo

Skúšobná verzia: Nie

Stiahnite si Fleksy Keyboard