Novinky

Takto pripojíte Samsung Gear k svojmu iPhone

Teraz je možné spárovať inteligentné hodinky Samsung Gear s iPhone. Majitelia telefónov iPhone môžu nájsť aplikáciu Samsung Gear S v App Store.

Obchod s aplikaciami

Používatelia si môžu stiahnuť aplikáciu Samsung Gear S pre Gear S2 a Gear S3. Športoví nadšenci si môžu nainštalovať aplikáciu Samsung Gear Fit na spárovanie Gear Fit2 s iOS. Obe aplikácie sa nachádzajú v App Store. Ak chcete spárovať inteligentné hodinky Samsung s vaším iPhone, musíte mať iPhone 5 alebo novší so systémom iOS 9 alebo novším. Prečítajte si tiež: CES 2017: Zenfone 3 Zoom a Zenfone AR.

Po spárovaní môžete využívať všetky funkcie, ktoré inteligentné hodinky majú aj v Androide. Napríklad zabudovaný GPS, výškomer a rýchlomer jednoducho fungujú cez aplikáciu.

inštalovať

Ak chcete zariadenie Gear spárovať, najskôr si nainštalujte aplikáciu Samsung Gear S z App Store. Zapnite inteligentné hodinky a počkajte, kým sa spustia. Po chvíli sa na vašom smartfóne zobrazí správa, že musíte spustiť aplikáciu Gear S. Pri prvom spustení aplikácie vás aplikácia prevedie procesom hľadania inteligentných hodiniek Gear S.

Po zobrazení zariadenia Gear na obrazovke ho vyberte a počkajte, kým sa zariadenia pripojia. Na oboch obrazovkách sa teraz zobrazí kód. Ak sú rovnaké, kliknite na tlačidlo OK.

Vyzýva

Teraz, keď sú inteligentné hodinky spárované, môžete využívať takmer všetky funkcie Gear S. Jediná vec, ktorá zatiaľ nie je možná, je odpovedať na hovory pomocou zariadenia Gear. Ak to chcete aktivovať, musíte odpojiť iPhone od inteligentných hodiniek.

Ísť do Nastavenia - Bluetooth. Odpojte Gear S. Ak sú inteligentné hodinky stále medzi Moje zariadenia? Potom stlačte ikonu i a stlačte „zabudnite na toto zariadenie„. Teraz je medzi nimi opäť Gear S. Iné zariadenia je zapnutá, pripojte sa k inteligentným hodinkám. Prostredníctvom tohto druhého spárovania môžete tiež odpovedať na hovory s Gear S.

Ako sa uvádza v oznámení, musíte aplikáciu Gear S udržiavať aktívnu, aby ste mohli naďalej využívať všetky jej funkcie.