Preskúmanie

Studio One 4 Prime - skladajte, mixujte a vyrábajte

Vždy ste chceli začať s tvorbou hudobnej stopy sami? S bezplatným programom Studio One 4 Prime to nie je vôbec žiadny problém. Dodáva sa dokonca so skvelým výberom bezplatných zvukov, slučiek a nástrojov.

Štúdio Presonus One 4 Prime

cena

zadarmo

Jazyk

Anglicky nemecky

OS

Windows 7/8/10; macOS

Webová stránka

www.presonus.com 8 Skóre 80

  • Pros
  • Veľa návodov na webe
  • Voľné slučky a nástroje
  • Prekvapivo úplné
  • Negatíva
  • Krivka učenia
  • Stiahnutie vyžaduje registráciu

Studio One je profesionálny program na skladanie, mixovanie a produkciu vlastnej hudby. Odľahčená verzia sa volá Studio One 4 Prime a ponúka vám dostatok možností na vytvorenie skvele znejúcej hudobnej stopy. Mimochodom, Studio One 4 Prime by ste si mali prečítať ako verziu 4 Studio One Prime.

Registrovať

Ak si chcete program stiahnuť zadarmo, musíte si ho pridať do nákupného košíka prostredníctvom stránky Studio One 4 Prime a zaregistrovať si účet Presonus. Pri registrácii začiarknite políčko pre prijímanie ponúk. Aktivujte si účet a môžete si stiahnuť Studio One Prime. Na stránke na stiahnutie nájdete tiež slučky a zvukové sady, aby ste mohli okamžite začať používať Studio One. Veľký rozdiel oproti veľkým bratom Studio One Artist a Studio One Professional spočíva v tom, že bezplatná verzia vám neumožňuje spustiť doplnky (zvukové jednotky a VST) a že chýba množstvo efektov a virtuálnych nástrojov, inak je k dispozícii verzia Prime. prekvapivé. úplné.

Daw

Digitálna zvuková pracovná stanica (daw), ako je Studio One, vyžaduje určité znalosti, rovnako ako pri prvej práci s programom na úpravu videa. Našťastie má Presonus na svojej webovej stránke niekoľko dobrých návodov. Hneď ako začnete nový projekt, program sa vás opýta, aké tempo chcete použiť a ako dlho si myslíte, že bude vaša pieseň. Krok za krokom teraz môžete do svojho usporiadania pridať zvukové slučky alebo nástroje. Okrem bezplatných slučiek a nástrojov si z aplikácie môžete stiahnuť aj ďalší materiál od profesionálnych zvukových dizajnérov.

Záver

Práca s dawom si vždy vyžaduje určitú pozornosť, ak ste s takýmto programom nikdy nepracovali, ale veľa tutoriálov vám pomôže zorientovať sa v nich rýchlo. Bezplatný program je veľmi kompletný a ponúka vám dostatok možností na vytvorenie vlastnej trasy.