Ako

Pomocou Enlight Pixaloop môžete snímať živé fotografie

Možno ste ich už videli: tie fotografie, ktoré sa čiastočne hýbu. Napríklad pri vodopáde. Alebo pohybujúce sa mraky nad mestom. Takéto špeciálne efekty môžete pridať sami pomocou aplikácie Enlight Pixaloop. Je to tiež neuveriteľne jednoduché!

Pracovať

Chcete na svojich fotografiách trochu viac dynamiky? Rýchlo cez Enlight Pixaloop! Túto aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť z Google Play alebo App Store. Pri prvom použití aplikácie získate krátke predstavenie rôznych možností. Prejdite prstom cez toto a potom pokračujte ďalej Ponorte sa priamo dovnútra. Môžete jednoducho kliknúť na reklamu Pixaloop Pro krížikom v ľavom hornom rohu. Najprv môžete vyskúšať funkcie na štandardnej fotografii, ktorú vám ponúka Pixaloop.

Krajšie oblaky

Samozrejme, že chcete pracovať s vlastnými fotografiami. Ak to chcete urobiť, klepnite na tlačidlo s fotografiou vľavo hore a poskytnite aplikácii Pixaloop prístup k vašim obrázkom. Potom vyberte Nový projekt a vyberte fotografiu zo svojej zbierky. Pixaloop má niekoľko šikovných predvolieb, ktoré vám umožňujú pridať vášmu obrázku ďalší rozmer v okamihu. Napríklad vyberte fotografiu na šírku a potom klepnite na dolnú časť Obloha. Stačí si vybrať jeden z mnohých príkladov. Aplikácia okamžite rozpozná existujúcu cloudovú oblasť a nahradí ju pohyblivou alternatívou.

Pridajte pohyb

Chcete začať sami? Otvorte nový projekt a potom klepnite na v dolnej časti Animovať / zmraziť v dolnej časti. Najskôr vyberte časť fotografie, ktorá by mala zostať nehybná. Potom môžete použiť Cesta nakreslite šípku v časti, ktorá sa môže pohybovať, aby ste určili smer. Klepnutím na trojuholník v pravom dolnom rohu fotografie zobrazíte jej ukážku. S Rýchlosť v prípade potreby upravte rýchlosť. Pomocou tlačidla so šípkou vpravo hore môžete výsledok uložiť a exportovať. Máte predvoľby pre video, Instagram, Facebook a tak ďalej. Vyberte formát, trvanie a rozlíšenie a skončte s Export.