Ako

Automatizujte kliknutia myšou pomocou funkcie AutoClicker

Neznášate aj vy dvojnásobnú prácu? Nádhera! Potom máme pekný nástroj na pohodlné opakovanie kliknutí myšou. Takže už neklikajte postupne, ale starajte sa len o správne nastavenie a potom stlačte praktickú skratku iba raz. Kliknutia myšou môžete okrem iného automatizovať pomocou nástroja AutoClicker.

Všetky hlavné programy (okrem iného napríklad balík Microsoft Office) sú vybavené funkciami makra, ktoré vám umožňujú zaznamenávať opakujúce sa činnosti a neskôr ich opakovane prehrávať. Nie je nezvyčajné, že funkcie makra sprevádza kompletný programovací jazyk, napríklad Visual Basic for Applications. Spravedlivé, ako bežný používateľ počítača ste odhodlaní byť jednoduchý! To sa musí zmeniť ...

Preto by ste chceli upriamiť pozornosť na príjemne jednoduchý nástroj AutoClicker, ktorého existuje niekoľko verzií. Napríklad OP Auto Clicker, pomocou ktorého môžete automatizovať jedno kliknutie myšou, a Auto Clicker od spoločnosti Polar, pomocou ktorého môžete zachytiť a vykonať viac kliknutí myšou. Fungovanie týchto dvoch nástrojov je takmer identické, takže výber je len na vás.

Náhľad pomocou webového prehliadača

Pekným príkladom je webový prehliadač, ktorý má otvorených pomerne veľa kariet. Tieto karty môžete postupne odklikávať. To znamená opakované klikanie na jedno a to isté miesto. Presne túto prácu je veľmi ľahké automatizovať pomocou nástroja Auto Clicker.

Spustite automatické klikanie a začnite označením, že Interval kliknutia na 500 milisekúnd je nastavený. To vám dá trochu viac času na to, aby ste videli, čo sa stane ... Nastavte Pozícia kurzora ďalej Súčasná poloha. Upozorňujeme, že Aktuálne umiestnenie alebo Aktuálne umiestnenie je poloha ukazovateľa myši, ak existuje Klávesová skratka (v tomto prípade ide o skratku).

Môžete tiež dosiahnuť pole Opakujte Stačí len naznačiť, že klikanie by sa malo opakovať niekoľkokrát, čo však nie je nevyhnutne potrebné, pretože všetko je možné ovládať pomocou skratky, pomocou ktorej spustíte a znova zastavíte.

Potom posuňte ukazovateľ myši na správne miesto vo webovom prehliadači. Toto je ikona zatvorenia prvej karty vľavo hore. Umiestnite kurzor myši na túto ikonu zatvorenia a stlačte klávesovú skratku Auto Clicker. Musíme povedať iba toto: „Voilà!“

Iná skratka

Automatické klikanie je také ľahké. Môžete zaseknúť iba jednou vecou a tou je skratka, pomocou ktorej ovládate Auto Clicker. Táto skratka môže byť v rozpore so skratkou programu, ktorý práve prevádzkujete. Našťastie sa to dá vyriešiť pomocou možnosti Nastavenie klávesovej skratky, pretože tým môžete nastaviť ľubovoľnú kombináciu skratiek, ktorú považujete za žiaducu.