Ako

Nahrávajte a mixujte hudbu na svojom smartfóne

Vždy ste snívali o tom, že prerazíte s vlastnou hudbou? Potom je teraz váš čas! Všetko, čo potrebujete na výrobu vlastnej hudby, je váš smartphone. Toto sú najlepšie aplikácie na výrobu hudobných aplikácií pre smartphony.

Hlasový záznamník

Ako hudobník nikdy neviete, kedy udrie inšpirácia. Môže to byť vo vlaku, v práci alebo keď sa zrazu zobudíte z nočnej mory. V takýchto prípadoch je dôležité mať vždy pohotovostný záznamník hlasu. Takto nikdy nezabudnete na jednu melódiu alebo hlboký text.

Ľahký hlasový záznamník

Easy Voice Recorder robí presne to, čo od hlasového záznamníka môžete a môžete očakávať. Zaznamenáva zvuk a má jednoduché a prehľadné rozhranie. Môžete upraviť kvalitu a režim záznamu. Máte na výber niekoľko možností, od reči po hudbu. Tiež je možné zmeniť typ súboru. Easy Voice Recorder dokáže nahrávať vo formátoch .wav, .m4a a .3gp. Ak si chcete nahrať svoj vlastný spev, môžete tak urobiť pomocou tejto aplikácie.

(Android / iOS)

Hudobné aplikácie

Pre používateľov zariadení iPhone aj Android je k dispozícii množstvo aplikácií, ktoré ponúkajú prostredie virtuálnej hudby. Patrí sem niekoľko nástrojov, ktoré jednoducho čakajú na vašu hru.

Garážový pás

Ak vlastníte iPhone alebo iPad, Garageband je hudobná aplikácia pre vás. Táto hudobná aplikácia je pre používateľov Apple bezplatná. Na vytvorenie stopy môžete použiť všetky druhy nástrojov. Tieto možno zreteľne pridať do svojej vlastnej stopy, čo uľahčuje spustenie viacerých melódií navzájom a pozdĺž seba.

Môžete tiež načítať svoje vlastné zvukové súbory, ak ich máte. V aplikácii ich môžete okamžite vystrihnúť, prilepiť a upraviť. Stále na začiatku trochu váhate? Na YouTube existuje veľa výučbových videí, ktoré vám pomôžu na vašej ceste.

(iOS)

FL Studio Mobile

Podobná aplikácia ako Garageband, ktorá je však k dispozícii pre Android, je FL Studio Mobile. Aj tu je k dispozícii niekoľko nástrojov, ktoré môžete ľahko hrať v určitom rytme ťahaním a klepaním. Zvládnutie zložitosti tejto aplikácie môže chvíľu trvať, najmä preto, že existuje veľa možností. Ale nebojte sa! Na YouTube nájdete aj návody z aplikácie FL Studio Mobile. Táto aplikácia je však dosť drahá, ale musíte urobiť niečo pre to, aby sa váš hudobný sen stal skutočnosťou. V Playstore to stojí 18 eur raz.

(Android)

Music Maker JAM

Aplikácia Music Maker JAM funguje na existujúcich rytmoch. Na rozdiel od aplikácií Garageband a FL Studio Mobile je táto aplikácia obzvlášť vhodná, keď sa s ňou chcete trochu pohrať. Keď začnete aplikáciu používať prvýkrát, okamžite sa vám zobrazí praktický návod, ktorý ju krok za krokom vysvetľuje. Potom vyberiete všetky druhy slučiek nástrojov, nahráte vlastné vokály a všetko prilepíte dohromady. Vďaka všeobecným rytmom bude vaša hudba okamžite znieť veľmi príjemne. Týmto sa nemôžete pokaziť!

(Android / iOS)

Remix naživo

Remix Live pracuje aj s hudobnými vzorkami. Existuje niekoľko balíkov, ktoré získate zadarmo, napríklad dubstep, future beat, bass house a hip hop. Zvyšok si môžete dokúpiť. Ako vidíte, jedná sa hlavne o žánre založené na dobrom rytme. Takže ak si chcete vyrobiť svoj vlastný drum and bass, trap alebo house, toto je správna aplikácia.

V režime slučky zapnete slučky, ktoré tvoria základ vašej stopy. Pri prepnutí do režimu bubna môžete pridať svoje vlastné akcenty.

(Android / iOS)

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found